Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-hetes kismami vagyok!...

13-hetes kismami vagyok! Milyen pozban ajánlatos aludni, hogy ne nyomjuk a babát, és hogy kényelmes legyen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

13hetesen szerintem feküdj úgy ahogy neked kényelmes:)

Később meg úgyis a baba mondja majd meg hogy hogy feküdj:)))

boldog babavárást!

28hetes kismama

2008. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oldalt fekve a legjobb, de tényleg, most még bárhogyan fekhetsz, ahogy neked jólesik. Később, úgy is dörömböl a gyerek, ha ráfekszel, vagy nem tetszik neki a póz, ahogyan alszol. Tulajdonképpen, előbb-utóbb lassan minden kényelmetlen lesz. Használd ki az időt! :)
2008. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most még nyugodtan bárhogyan :) későbbiekben pedig azt tanácsolták az okosok, h a bal oldalon célszerű, mert úgy a Te és a kicsi keringése is jobb. Én a kispárnámat a mellkasomhoz szorítva, takarót a poci alá tömködve alszom. boldog babavárást. 21hetes kismami
2008. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aludj úgy, ahogy kényelmes, amíg lehet! Én lassan 17 hetes leszek és még mindig hason alszom, a cicim szokott inkább nyomódni. Ilyenkor még olyan pici a baba, hogy ő bőven elfér és nem nyomódik.

Szép álmokat :)))

2008. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia én nem tudok tanácsot adni, viszont szeretném megkérdezni töled, hogy mekkora a pocid 13 hetesen? nött már? vagy még ilyenkor nem látszik? bocsi hogy nem tanácsot adok, hanem kérek. de elöre is köszi a válaszod.
2008. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak!! Igen egy pici nöt már,jóval a köldök alatt:-))
2008. dec. 15. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi szépen a válaszod boldog babavárást :)
2008. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!