Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól nem ajánlato...

Hány hetes kortól nem ajánlatos háton fekve aludni, és miért nem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 10:14
 1/6 A kérdező kommentje:
19 hetes terhes vagyok de másképp nem nagyon tudok elaludni...
2008. máj. 4. 10:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugy hallottam azert nem szabad mert a baba megnyomhat valamilye ereket..?de temelyuk lessz okosabb valaszolo mert ezt a kerdest en is fel szerettem volna tenni.Bocsi hogy nem tudtam segiteni..
2008. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, azért, mert a baba súlya elnyomhatja az idegeket, ereket. 30. héttől szokták azt mondani, hogy nem ajánlatos, de ez is olyan, hogy úgyis észreveszed, hogy nem jó! Amíg nem érzel tünetet, addig (főleg 19 hetesen) szerintem nyugodtan aludj háton.
2008. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2008. máj. 4. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 36.hétig kényelmessen aludtam háton. Azóta nem megy mert kényelmetlen és ross érzés. Ha már zavarja a babát vagy téged azt éreni fogod addig meg aludj nyugodtan háton!
2008. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Feküdj úgy ahogyan jól esik,a babóca úgyis jelezni fogja ha nem tetszik neki.Sajnos nem tudom ki találta ki hogy feküdjön egy kismama de szerintem nagy hülyeség.Én 34 hetessen néha csak hason tudok elaludni,és a babócának is tetszik.Boldog babavárást.
2008. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!