Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire erősödhetnek még a...

Mennyire erősödhetnek még a rúgások?

Figyelt kérdés

30 hetes kismama múltam és 2-3 napja egyre jobban "fáj" az ahogyan a kisfiunk rúg és mozog. Fog még erősödni? Már így is olyan absztrakt figurákat vesz fel a hasam amilyenekről nem is tudtam, hogy létezik!


Illetve egy másik kérdés, hogy befordulhat már ennyi idős korra? Vagy az csak később történik meg?


2011. nov. 27. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ahogy egyre kisebb helye lesz ugy lesznek a rugások is egyre kellemetlenebbek. főleg mikor hatodszora is ugyan arra pontra rug. nekem csak utolsó héten fordult be a fiam, de ez változó
2011. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erősebb lesz sajnos, mert erősödik és nő (még az a szerencse :o)


A vajúdás alatt is befordulhat, vagy addig még bármikor.

2011. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármikor befordulhat, babafüggő.

És igen, a rúgások csak rosszabbak lesznek, sajnos nem tudlak bíztatni semmivel. Beértél a harmadik trimeszterbe. Tudod, nagyon igaz a mondás: először az ember másállapotban van, aztán várandós, végül terhes. Na igen, a terhesség rész most jön. Kitartás, pár hét és megszületik a kisfiad!

2011. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is néha már elég kellemetlen. Néha úgy el tudja találni a hugyhólyagomat, hogy felszisszenek.:-) De úgy imádom...32hkm
2011. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem reménykedem az enyhülésben :) Hadd nőjön az a dolga :) Mindenkinek sok boldogságot és jó egészséget! :)
2011. nov. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!