Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a baba lehet? 17 hetes...

Ez a baba lehet? 17 hetes vagyok néha olyan mintha apró rúgások lennének, mint amikor erőset dobban a szív, na de a hasam aljában tuti nem az.

Figyelt kérdés

Ma éreztem először pár pillanatig.

Nem első baba,és mégis olyan nehéz eldöntenem.

Szerintetek ő lehetett?


2010. ápr. 19. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Aha, lehet hogy ő az:D

Én első babámat várom, és senki nem hiszi el, de a 16. héten éreztem, hogy ott alul kaparász:D Ez egy hétig tartott (vicceltem is, hogy a "kis hülye" megnézte, hogy nyitva e a bajárat, de még persze nem volt, így próbált visszaúszni) Aztán néma csend, és csak a 20. héten éreztem konkrét rúgást. Ha nem az első babád, akkor pláne lehet ő:D

Gratulálok:D

2010. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, már érezheted a babád mocorgását.Ez a kismama alkatáttól is függhet.Én vékony voltam 46.5 Kg-mal lettem terhes, és már a 11.5 hétnél éreztem, hogy mintha enyhén megcsikizett volna.Kellemes babavárást!
2010. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

17 hetesen simán!

De hát ezt helyetted nem fogjuk eldönteni... :o)

Boldog babvárást!

2010. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én még csak 14 hetes vagyok, de már alig várom, hogy érezzem a picim mozgását. lehetett az mert 16-17 hetesen érzik legtöbben először. előtte még nagyon picike és gyenge ahhoz, hogy érezzük.
2010. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ő lehet és eleinte én is a hasam aljában éreztem:)
2010. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, Ő az! Ilyenkor még lent "kell" érezned a bugyi vonalától 1-2 ujjnyira feljebb...

34 h.

2010. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ott éreztem először:) Lehet ő!
2010. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!