Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már arról, h szív...

Hallottatok már arról, h szív alakú méh? Nehezebben marad meg benne a baba állítólag. Ki mit tud erről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A szív alakú méh egy bizonyos fejlődési rendellenességre utalhat, ami néha meddőséget okozhat. Ennek az a lényege, hogy a méh a magzati életben két szarvból egyesül egy szervvé, ennek az egyesülésnek előfordulnak bizonyos hibái.Ha már teherbe estél akkor az esetleges elváltozás ilyen gondot nem okozott.

2009. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A barátnőmnek szív alakú a méhe, tegnap született meg a kislánya, igaz, császározták, nehogy komplikáció lépjen fel, de nem volt különösebb panasza a terhesség alatt és elég hamar össze is jött a baba!

Minden jót!

2009. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismertem egy csajt futólag, én veszélyeztetett terhességgel feküdtem bent a klinikán, ő meg a szív alakú méhével harmadjára ment abortuszra!

34 hetes km.

2009. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni,h okoz-e önmagában meddőséget,mivel van olyan meddő nő is akinek normális a méhe és nem tudják a meddőségének az okát megállapítani.

A sógórnőmnek ilyen 2 szarvú méhe van és 3-4 éve nem jön a baba.

2009. jún. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!