Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a kisbabámat...

Létezik, hogy a kisbabámat érzem? 15 hetetes vagyok, és két napja olyan érzésem van. A köldököm bal oldalán, és lent a hasam alján esténként, amikor lefekszem, és elkezdem simizni a hasam pici rúgások, meg "csikizések".

Figyelt kérdés
A 12 hetes UH-n azt mondták, hogy a méhlepény a mellső falon tapadt, állítólag ilyenkor esélytelen még érzeni. Passz. Első baba. A férjem szerint már beképzelem, annyira szeretném érezni.
2008. nov. 30. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem képzelődsz.Ezen a fórumon már többször olvastam,hogy valaki ezidőtájt érezni vélte a babáját és leszólták,hogy az nem lehet,mert korai.Én a negyedik babámat várom,tizenhárom hetesen egyértelműen a babót érzem mozogni és az első terhességemnél is korábban,úgy a 15. hét környékén érezten először,ahogy te is.Nekem vékony a hasfalam,valószínűleg ezért érzem hamarabb,mint az átlag,lehet,hogy nálad is így van.Úgyhogy ne hagyd elrontani az örömödet,érezd a babádat és kommunikálj vele!Boldog babavárást!
2008. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 15. héttől érzem szintén bal oldalon de lent.Nekem is első baba.Azt mondta nekem is a védőnő, hogy vékony a hasfalam.Jövő héten leszek félidős és most mát szabad szemmel is jól láthatóak a rúgások és mindenhol, sőt egyre feljebb.És a kis pimasz hajnalban ébreszt!!Nem képzeled be!Ez ő!
2008. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Lent a hasad alján esetleg érezheted, de a köldöködnél még nem, mivel a méh még nem érte el a köldök vonalát.
2008. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta is éreztem esténént, úgyhogy szerintem is a pici babám a kis csikiző. Boldog babavárást mindenkinek!
2008. dec. 1. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!