Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viszonyul parotok a...

Hogyan viszonyul parotok a fizikai valtozasokhoz?

Figyelt kérdés
En olyan furcsanak erzem magam nagy hassal,mindig kerdem a paromat hogy milyen vagyok,de szerinte szep.Remelem nem abrandul ki belolem...27 hetes.
2009. máj. 12. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom is mindig azt mondta, hogy szép vagyok állapotosan, de nem is kívánta velem a szexet. Végül kiderült, hogy volt valakije mellettem :(
2009. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnalom,aki ilyet csinal az nem ember szerintem,bocs hogy ezt mondom.
2009. máj. 12. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek tetszik, én vagyok az Anyagolyó:) Nagy pocakos, és tényleg imádja.

ha teszel majd a szülés után azért, hogy újra SZÉP NŐCIKE legyél, és ne csak anya, akkor semmi baj sem lesz.

Ilyenkor még vonzóbbak vagyunk:)

Néha mikor kiszabadulok itthonról, akkor minél szebben, nőcisebben öltözök, plusz enyhe smink, és fel sem tűnik neki, hogy pocakos vagyok:)

2009. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Az én párom úgy érzem , néha "szebbnek" talál engem , mint én magamat. Nézegeti a pocim , és jókat mosolyog, hogy milyen szép nagy... na , meg még most is szeret hozzámbújni az ágyikóban ;))/pedig hozzáteszem 37 hetes vagyok.../ Hát , ezek nem félreértelmezhető jelek arra, hogy nem ábrándult ki belőlem :) azt hiszem , ez a helyes hozzáállás:)

2009. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemen semmi változás nincs. Harmadszorra éljük együtt át, Ő ezt egy természetes, normális dolognak tekinti. Nem lát szebbnek, se csúnyábbnak, egyszerűen "csak" várandósnak.

Szexelni nem nagyon szeret ilyenkor,mert félti a babát, gátlásai lesznek. De azért sor kerül rá, csak ritkábban. Mondjuk én ezt nem is bánom, mert nagy pocakkal már nem vagyok képes megcsinálni egy-két figurát, a passzív szexet pedig kifejezetten rühellem.

Tehát én nem is kérdezgetem, hogy szebb vagyok-e vagy hogy milyennek lát. Neki az is mindegy, hogy 25 kilót hízok vagy 10-et, hiszen szülés után úgyis leadom.

Ha megkívánok valamit, már azonnal öltözik és hozza. Mindegy hogy az görögdinnye-e februárban vagy somlói este 8-kor, mindkettőre volt példa a közelmúltban, úgy gondolja, hogy amit megkívánok, azt meg kell ennem és az ő feladata, hogy ezt nyújtsa nekem.

A többi lényegtelen. Azt pedig nem is értem, hogy valaki miért ábrándul ki a másikból, ha várandós. Ott nem a pocakkal van a baj, hanem a kapcsolattal.

2009. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pont akkor jött össze a Babó, amikor már a válást fontolgattuk. Nem volt félrelépés, vagy durva dolog, csak sokat cívódtunk, s kezdett elege lenni mindkettőnknek. Mégis a hír hallatán egyikünknek sem jutott eszébe a babát eldobni.

Azóta sokat javult a kapcsolat. A párom csak lassan szokik hozzá az apaság gondolatához, de már egyre érdeklődőbb. Már várja, hogy neki is rúgjon a Pici.

Önmagához képest ez nagy haladás. Amúgy engem mindig cukkolt, hogy dagi vagyok, de csak viccből. Amúgy meglehetősen vékony voltam. Amikor kiakadtam, akkor meg jött kiengesztelni.

Az állapotommal kapcsolatban meg csak a régi cicijeit hiányolja, a mostanit nagynak tartja.

De tegnap este, mikor mögémkucorodott,s keze a pocimon volt, félálomban azt mondta: "Ugye tudod, hogy szeretlek ám Titeket?"

Hát mit mondjak? Nagyon jó érzés volt így elaludni...

2009. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak annyira tetszem nagy pocakkal, hogy sokszor úgy néz rám, hogy szinte zavarba hoz a tekintetével:)! Igaz, nagyon odafigyelek magamra, hogy csinos maradjak pocakosan is, mind az öltözködés, mind a testápolás terén! Szerintem ez az odafigyelés a legfontosabb, mert elég elszomorító, hány fiatal kismamát látni, akik elhanyagolják magukat terhességük alatt! 31h
2009. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél nagyobb volt a hasam párom annál szexibbnek talált persze én nem találtam magam annak és én voltam az aki nem kívánta a szexet

Halottam olyat pár embertől hogy ne hogy beengedjem mikor szülök mert megundorodik tőlem stb végül is ott volt mellettem és azóta nem lehet vele bírni már a falat kaparja hogy mikor jár le végre az a 6 hét

2009. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hat nalunk is ugyanaz a helyzet mint az elozo valaszadonal.Minel nagyobb a pocakom annal jobban kivan.

Pedig a mellem nem a regi,a hasam lassan egy zebraehoz kezd hasonlitani es megis.

Mondjuk en is odafigyelek a kulsomre,van olyan pasi aki meg igy is megnez az utcan,szegeny parom banatara:).

Szerencsere nem is hiztam sokat.

En a napokba hallottam egy fiatal sractol h mostanaba azt veszi eszre h a kismamakba van vmi "varazs" ami nagyon vonzova teszi oket.:)

Szep babavarast nektek.

34 hetes pocakos

2009. máj. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!