Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viszonyul az apuka...

Hogy viszonyul az apuka ideális esetben a pocaklakóhoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor odabent van. Beszél hozzá, simogatja, odabújik? Vagy ők annyira nem érzik "közelinek" még odabent lakik? Az én párom gyakran simogatja, este is simogatással "köszön" tőle, reggel is simogatja mikor felkel. És szereti figyelni, ahogy mozog. Néha a pocimra teszi a fejét. De nem beszél hozzá.
2008. szept. 10. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
A párotok hogy viszonyul a kisbabátokhoz?
2008. szept. 10. 08:57
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Az az igazság,hogy nem sokat tud vele kezdeni,mert én érzem mi folyik bent,én élem át a vele járó eseményeket.

Amikor már mozog és kivülről is érezhető az már jobban érdekli.De nem haragszom érte,mert emlékszem mikor a lányom megszületett és hazahoztuk órákig csak feküdt mellette és nézte+simogatta.

2008. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem értek egyet az előttem szólóval, igenis tud mit kezdeni a dologgal, legalábbis az én párom! Nálunk is minden reggel pocisimi van, este is, sokszor beszél hozzá, főleg, ha nagyon "kínoz" engem a gyerek, mindig mondja neki, hogy menjen odébb, mert ez fáj a maminak :) Érzi a mozgást, a baba reagál a hangjára, szóval szerintem érdemes már ekkor valamilyen kapcsolatba kerülni az apának a babával, nekünk könnyű, mert bennünk van, de a férfit, az apát is be kell avatni, persze ez attól is függ, hogy hajlandó-e rá, nem minden pasi hassimizős, beszélős. 33 heteske
2008. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Az én férjem már most meg van érte bolondulva. Amikor csak a pocim közelébe kerül beszél hozzá, hallgatózik, simogatja.

21 hetesen egy hallgatózás alkalmával a babynk pont ott rúgott, ahol a füle volt, és még a mai napig emlegeti. Nagyon élvezi és szerintem jobban várja már az érkezését mint én :)

26 hetes kismama:)

2008. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Tipustol függ!!!!!!!!!!!

Az én pàrom olyan mint egy "büszke kiràly",nem szereti kimutatni érzéseit.

Nos beszélni nem beszél a hasamban lévö babàval.....

de este mielött elalszom a keze a hasamon van,és simogatja...

vagy ha meglàt engem egy olyan ruhàban amiben a pocim jobban feledezhetö azonnal elmosolyogja magàt,magàhoz ölel és megcsokol.

Arra is jobban ügyel mint én magam,hogy egészségesen egyek(a baba miatt9

És az ultrahangi képet -is büszkén nézte,de beszélni???????

nem nem beszél a hasammal,és nem is làtok ebben semmi rosszat.

Ha beszélgetne,az jolesne,de én ig sem vagyok csalodott,mert tudom hogy ö az a tipus aki nem éppen a romantikusok csoportjàba sorolhato

2008. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

A párom Nekem is simogatja a pocimat, beszél hozzá, puszikat küld Neki. Pedig még nem mozog a Manócskánk, mégis nagyon közel érzi Magához.

Szerintem ez nem csak a babának, a mamának is nagyon jó, Nekem legalábbis az. :)

2008. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Az én párom igazán a 4d-s ultrahangnál érzékenyült el, azóta meg folyamatosan. Dalokat ír hozzá, becézi, simogatja. Előtte nem is szerette igazán a gyereket, olyan vagány, bulizós típusból lett ilyen, de én imádom. Megszépíti az amúgy is gyönyörű napokat.
2008. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy érzem, a 4D ultrahang volt a mérföldkő. Persze előtte is lelkes volt, de az uh óta alig lehet bírni vele:-)
2008. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

:) Valószínűleg azért nem beszél hozzá, mert furának tartja, hogy egy hashoz beszél.

De hidd el, már az fantasztikus dolog, hogy simogatja őt, figyeli, sok kispapa ezt sem teszi meg.

Az én párom köldökön keresztül szokott neki beszélni, teljesen semleges dolgokról

- nagyon szeretlek kisfiam

- ha megszületsz ezt meg ezt fogjuk csinálni

- anyukád nagyon jó anyuka lesz

- nagyon várunk már

-stbb.

2008. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkit irigylek, akinek a párja odabújik, simogatja a pocakját. Az én párom simogat engem, de a pocakomat kikerüli.

Jeleztem felé, hogy nagyon szeretném, ha érezné, ahogyan megmozdul bennem a baba. Szóban nem, de tettlegesen elutasította a kérésemet. Azóta is "kerüli" a pocakom.

2008. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!