Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párotok hogy viszonyúl a...

Párotok hogy viszonyúl a terhességetekhez? Megváltozott mióta kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
Az én párom halálra félt naponta százszor felhív hogy jól vagyok bevettem e a vitamint és rám parancsol hogy nehogy emelgessek meg ilyenek!!!Veletek hasonló???
2011. febr. 5. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ennyire nem. De sokat segített. Pl. ha nagyon fáradt voltam, akkor elmososgatott, vagy feltörölt. Kb. fél időtől ő porszívozott , mert én már nem bírtam.Kisfiunk 2-3 hónapos korától már nem ilyen lelkesen segít:-)
2011. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kisnita ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen, normálisan kezelt, ugyanúgy mint addig. Csak a házaséletünkben volt egy kis változás mert féltette a babát, hiába mondtam neki, hogy butaság ő akkor is aggódott. :D
2011. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 márti1983 ***** válasza:
engem is nsagyon félt,ha lássa hogy hulla vagyok akkor ő is besegit a házimunkába.mielőtt hazajön munkából mindig felhiv hogy mit vegyen az üzibe,mit kivánok.
2011. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon sokat segít néha el is csodálkozom hogy biztos hogy ő az én párom!!!
2011. febr. 5. 14:23
 5/18 kisnita ***** válasza:

hehe :)

Jó neked, örülj neki.

Én nem különösebben igényeltem, hogy kényeztessen vagy valami, de azért örültem volna ha néha meg lep valamivel mondjuk felporszívózik helyettem vagy elmosogat.

2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
ja, különösen figyelmen kívül hagyja, hogy terhes vagyok, hulla, émelygek egész nap, és még a 2 éves kislányommal is nekemm kell lenni egész nap. nem segít semmiben, nem kérdezi, hogy vagyok....nem lep meg, az első terhességemnél is így volt, max, annyira törődött vele, hogy meggyanúsított, hogy színlelek, mert h az elején még nem lehetek ilyen fáradt.......
2011. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azóta arany életem van:9Bár előtte sem volt okom panaszra.Minden este kapok egy jó kiadós masszázst,segit bevásárolni,takaritani bármit amire csak megkérem.
2011. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha ilyen lenne a párom ,régebben még jobban aggódott értem mint most mikor terhes vagyok ,nem hiszi el h sok minden fárasztó ,szerinte csak neki fárasztó minden,pedig sokat vagyok beteges de ő nem segít nekem!csak az érdekli h neki minden jó legyen ..:( szerintem nagyon kedves tőle,örülj neki h ennyit foglalkozik veled és h ennyit aggódik érted

27hetes km

2011. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Örülök is neki !!!Nagyon jól esik!!
2011. febr. 5. 19:54
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem nagyon féltett a párom, néha már terhes volt az aggódása, pedig végig minden rendben volt.
2011. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!