Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párotok hogy viszonyúl a...

Párotok hogy viszonyúl a terhességetekhez? Megváltozott mióta kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
Az én párom halálra félt naponta százszor felhív hogy jól vagyok bevettem e a vitamint és rám parancsol hogy nehogy emelgessek meg ilyenek!!!Veletek hasonló???
2011. febr. 5. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jó nektek, az én párom max annyiban segít, hogy nem enged nehezet emelni, de amúgy nem nagyon foglalkozik velem/velünk. Pl amikor meg voltam fázva, fuldokoltam a köhögéstől, akkor sem mosogatott volna el legalább egy edényt, pedig volt miből, hanem megvárta, míg vmennyire felépülök. Nem terveztük ezt a babát, legalábbis nem mostanra, mert még amúgy is nemrég óta vagyunk együtt, de azért jó lenne, ha legalább úgy tenne, mintha érdekelné őt az állapotom.. Semmi pocisimi, semmi "hogy vagy, mit szeretnél enni, stb."... Őszintén szólva irigylem a többi kismamát.. :-(((

15 hkm

2011. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az én párom a terhességem előtt is sokat segített, pláne vizsgaidőszakban, hiszen dolgozni, háztartást vezetni és 100 km odébb levő fősulira járni sem egyszerű. Ezért már most ha kell, nagyon otthonosan mozog a háztartásunkban. Egyetlen titka van, minden szépen kell kérnem, így szó nélkül megcsinálja. Folyamatosan puszilgatja, cirógatja a pocakomat amikor csak teheti. Hallgatja a kicsikét :) mert ő szerinte kuttyog, amikor én jelzem, hogy érzem a mozgolódását. Szóval még egyenlőre, nem cserélném le semmi pénzért. De kíváncsi leszek azért, amikor már megszületik, s nem lehet csak a kicsikénket úgy a szekrénybe bezárni, ha nyugalomra vágyik, akkor hogy fog viszonyulni hozzánk.


18 heteske

2011. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

14:48

és te még ennek a faszinak szülsz majd másodikat:-(((

2011. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az én férjem az elején kicsit szkeptikus volt, a fáradtsággal, és hasonlókkal szemben...akkor fordult nagyot a kocka, mikor megkértem, hogy segítsen kitakarítani a fürdőt, mert nem akarok domestost szagolni...3 napig kértem, nem csinált semmit, bepipultam, megcsináltam, aztán egész nap szédelegtem...azóta a kádat szívesen kitakarítja..mosogatni eddig is segített, most a porszívózást is átvállalta...most hogy domborodik a pocakom, többször ébredek arra reggel, hogy a férjem már nem alszik, és kitapogatja a pocit, és azt fogja, hátha éppen rúg Lili baba...:) MEg ha elmegy dolgozni, és hazaér, mindig úgy köszönt, hogy sziasztok kicsikék:) Nekem is jár a puszi,meg a pocinak is:)Amúgy én is egyetemista vagyok, vizsgaidőszakban majdnem teljesen átveszi a háztartást...kíváncsi vagyok, mi lesz az államvizsgák alatt(ami most következik). Szerintem nagyon lelkes az én kis férjemuram, minden kis nyűgömet meghallgatja, hétvégén elmászott velem bababoltokba babakocsit nézegetni, látom, hogy mindent meg fog adni a pici lányának!Olvasva az itteni tapasztalatokat, mindjárt arany keretbe foglalom a nevét!


20+3 hkm

2011. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem a férjem szó szerint túlfélt... Ez néha már idegesítő :D Napjában többször is hív, hogy hogy vagyok, mit csinálok, meg ilyenek. Éjszaka meg a pocakom fogdossa, hogy hátha rúg a baba, én meg a "tapizására" mindig felébredek, és akkor nyűgös vagyok :D


Amúgy a takarításban segít, de mivel én egész nap itthon vagyok megcsinálom amit tudok, neki meg max.hétvégére jut a porszívózás, ablakpucolás stb.

Bevásárlást hétköznap magam intézem, de szombaton pl. együtt megyünk autóval, hogy ne kelljen annyit cipelnem.

2011. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Félt engem is, de nem ennyire. Csak pl, ha nem eszek eleget, rám szólj, hogy egyek stb. És állandóan puszilgatná a babáját, persze még a pocakomon keresztül. Beszél hozzá, simogatja. Pedig még csak most kezdtem a 2. harmadot.
2011. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hányadik héten vagy kérdező?
2011. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
13hetes vagyok
2011. febr. 8. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!