Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Az utolsó menszim rendben megvolt, egyébként fogamzásgátlót szedek.

De néha úgy érzem a terhesség jeleit produkálom. Megnőtt feszülő mell, émelygés, gyengeség, hamar elfáradok, néha néha alhasi fájdalom fokozott hüvelyváladék, és kívánósság.

Én úgy gondolom képtelenség hisz bogyót szedek és rendben megjött, de beleültették a bogarat a fülembe.

Holnap tesztelek a biztonság kedvéért.

Szerintetek lehetséges?


2011. nov. 23. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptemberben kezdtem produkálni gyógyszer mellett szintén! Hétfőn tudtam meg,hogy "mellékhatás":ikrek!Egyébként én egyet teszteltem és az neg. lett! Utána mentem dokihoz és akkor mondta,hogy van egy 6 hetes terhességem! Azt hittem elájulok,gondolhatod!!
2011. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hűű, na most megijedtem picit. Mellékhatás: Ikrek?

Azért gratulálhatok?

Én most még nem szeretnék, de ha jönni akar...., akkor az égiek szerint itt az ideje :)

2011. nov. 23. 16:41
 3/5 Atroposz ***** válasza:
Várjuk a tesz eredményét!
2011. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van,ha jönni akar(nak)....Most 12+3hetes vagyok és nagyon örülünk nekik! A két nagy tesóval együtt!
2011. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Negatív.......

Egyik szemem sír, a másik nevet.....

2011. nov. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!