Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a terhesség...

Igaz az, hogy a terhesség alatt a nő agya 7%-kot veszít a térfogatából?

Figyelt kérdés

Szülés után visszaáll.

A Kiskegyedben volt egy cikk, abban olvatam.

Te elhiszed ezt?


2011. nov. 23. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Hú azon a cikken nagyon kiakadtam, még írtam is nekik egy e-mail, de nem válaszoltak. Amúgy 10%-ot írtak, és szerintük emiatt a vesztés miatt veszünk meg minden hülyeséget a babának. A felsoroltak közül van olyan, ami nálunk még az 5. gyereknél is létszükséglet.

Szerintem ez hülyeség. Még ha veszít is az agy a térfogatából, mivel csak 10%-t használjuk ki az agyunknak, ettől biztosan nem hülyülünk el.

2011. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem a porszívós orrszívó egy nátha esetében létszükséglet, jó nagy hülyeséget írtak róla.

Nem is engedélyeznek olyan orrszívót, ami erősen szív.

2011. nov. 23. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem maga a porszívó orrszívó szív, az csak egy műanyag-üveg kütyü, hanem a porszívó, amihez csatlakoztatod. De nyilván nem ipari gépre fogod rákötni.

Engem a légzésfigyelős rész is kiakasztott, meg a sterilizálós is, mert anyatej leadó vagyok, és anélkül nem megy.

2011. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neten megtalálom valahol ezt a cikket? Köszi!
2011. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy pont, hogy ipari porszívónk van, legalábbis jó erősen szív 2500W-os. Az orrszívó úgy van kiképezve, hogy ne erősen szívjon, teljesen mindegy, hogy mennyire erős a porszívó.
2011. nov. 23. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
www.kiskegyed.hu
2011. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tök érdekes, nem találtam meg az archívumukban. A címe Bébibiznisz volt, hátha ti ráakadtok.
2011. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is olvastam a cikket. Tele van marhaságokkal! Nem lesz kisebb az agyunk, ez egy bődületes hülyeség! Hormonális hatásra a gondolkodásmódunk változik,ez hozzá tartozik a szervezet anyaságra való felkészüléséhez. A cikk többi része is elég gáz, biztos olyan írta aki még kisbabát sem látott közelről, nemhogy náthásan.

2011. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Az tény hogy feledékenyebbek vagyunk terhesen

2011. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne valami. Én szó szerint butultam mióta terhes vagyok nagyon gáz...

Amúgy az újdonsült anyukák az otthonléttől még hülyébbek lesznek, tisztelet a kivételnek, saját magamon és sok más emberen is tapasztaltam.

2011. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!