Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szedjek, egyek, igyak?

Mit szedjek, egyek, igyak?

Figyelt kérdés
17 hetes kismami vagyok,ugy erzem,megfaztam egy kicsit,tusszogok,folyik az orrom.Babam ugy jol van?
2009. máj. 11. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a lázra figyelj, azt csillapítsd ha lesz.Algopyirint bevehetsz nyugodtan, persze mértékkel.A többi nem árt a babának, szinte minden kismama megfázik egyszer a terhesség alatt.Nyugi.
2009. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. :)
2009. máj. 11. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, homeopátiás gyógyszereket lehet szedni: homeogene9, stodal szirup. Sinupret-et is lehet szedni, az is csak gyógynövényekből van, rengeteg folyadék, kamillatea. Én ezektől rendben jöttem, viszonylag hamar! De ha úgy érzed, menj el házidokihoz is, ha több kettőnél.

Üdv: 37 hetes kismama

2009. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Alap a C- vitamin. Torokra homeos öblögető, tantum verde. Algopyrin módjával. (max. 1 szem/2-3 nap) +sok-sok folyadék.Babára nem hat , csak a tartósan magas láz.

Jobbulást kívánok!


37 hetes kismami

2009. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2009. máj. 11. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!