Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenhol azt olvasom, hogy a...

Mindenhol azt olvasom, hogy a Clostilbegyt elvékonyitja a méhnyálkahártyát. Akkor mit szedjek, vagy igyak hogy megvastagodjon?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt csak a doki tudja, amúgy meg nem biztos, hogy nálad is ez lesz a mellékhatás, de mielpptt bármit beszedsz kérdezd ki a dokidat a kételyeiddel kapcsolatban, elvégre a Te tested és nem mindegy, hogy mit szedet be veled!
2009. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban igaz, hogy elvékonyíthatja, ezért nem célszerű hosszú hónapokig folyamatosan szedni, illetve menekülni kell az olyan dokitól aki ultrahangos követés nélkül szedeti veled. Van doki aki csak minden második hónapban szedeti csak és nem egy esetben abban a hónapban sikerült valakinek a baba amikor nem szedte.
2009. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Veronika 6 válasza:
sziasztok én érdeklődnék 2 closti kuram van.. és ma voltam uh a doki azt mondta van mind két oldalon pete éresem, de a mehnyaknyak ma5mm volt holott 10 felett szokott lenni, uh nem. követ igaz hogy e mellett a folsav segít??? már. eléggé kétségbe vagyok esve. labor eredményeiből egyet láttam mikor mesniztem. másikra azt mondta nagyjából jó,,, amit nem láttam ugye bár,,, és így írta fel a clostilbegyt
2021. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!