Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 40. hétben vagyunk és...

A 40. hétben vagyunk és iszonyatosan fáj a torkom a kamillás mézes tea nem sokat segít! Mit szedjek vagy igyak?

Figyelt kérdés
valami olyat szertnék ami nem gyógyszer csak semmit sem ismerek ami a torokfájásra jó.
2008. máj. 20. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor amikor fájt a torkom nagyon bejött, hogy citromkarikákra mézet csepegtettem és azt ettem meg. két napig csináltam és el is múlt. jobbulást!
2008. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-3 vöröshagyma barna héját áztasd forrázott vizbe és ha kicsit meghűlt, akkor idd meg! van még egy, rém rossz de nekem jo volt: gerezd fokhagyma passzirozva, teáskanál olivaolaj,teáskanál méz keverve napi 2-szer.
2008. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet kapni homeopátiás "gyógyszert" megfázásra. Egy nap 12 tablettát kellett elszopogatni,és el is múlt egy nap alatt,pedig igen cefetül voltam. Próbáld ki.

28 hetes mamó

2008. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán maga a vöröshagyma is remek gyulladáscsökkentő,vagy a propolisz.méhészeknél kapsz,napi egy kiskanál(15-20 csepp).Minden gethát kiver pillanatok alatt.
2008. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Homeós szert javasoltak az előbb. A toroklgyulladásra hatásos komplex homeopátiás szer neve: Homeogene 9. Próbáld ki, nagyon jó, csak ne ijedj meg, ha a szedés kezdetén még jobban fáj a torkod. Ezután már gyors javulás fog következni!
2008. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű szirup nagyon jó,próbáld ki!
2008. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem Unicummal, vagy pálinkával gargalizálni este lefekvés előtt, hogy hathasson. Az tuti, hogy fertőtlenít, egy kortytól meg semmi baj nem lesz. Napközben meg lehet Flogosol-al gargalizálni, azt sem kell lenyelni,és elég jó zsibbasztó, érzéstelenítő hatása van, igaz sajnos nem sokáig. nekem van egy bevált torokcukrom is, de sajnos terhesen azt nem adtak a gyógyszertárban..:(
2008. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!