Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen ki hogy érzi magát?

8 hetesen ki hogy érzi magát?

Figyelt kérdés
Vannak tünetek?Orvosnál voltatok már és mi volt az eredmény,mekkora a picurka?
2009. máj. 11. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
6+6 hetesen voltam UH-n, akkor 13 mm volt. Amúgy sok tünetem nincs, csak a mellfeszülés, de hányni nem hányok, nem is hánytam. Tökre aggódok, hogy minden rendben van-e, mert legközelebb csak 10 hetesen megyek és most 8+3 hetes vagyok. Ti hogy vagytok? Mekkora a picur? Aggódtok, vagy csak én vagyok ilyen gyagyás?
2009. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 6+4 naposan voltam a dokinál akkor 8mmm-es volt a picurka és legközelebb a 11.-12 héten kell mennem.Én is nagyon parázok hogy minden rendben legyen!Nekem sajna a gyomrom nem valami jó már több mint egy hete,a cicim egy kicsit érzékenyebb meg nagyobb!
2009. máj. 11. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is 8 hetes vagyok és én már 3 hete barnázok kisebb nagyobb kihagyásokkal mert a kicsi mellett van egy vérömleny. Itthon vagyok táppénzen...Ma már sajna a hasam is fáj, úgyhogy nagyon izgulok hogy minden rendben legyen...
2009. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14:23 a melled feszul?sok sikert.
2009. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!