Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen ki, hogy erzi magat?

6 hetesen ki, hogy erzi magat?

Figyelt kérdés
Milyen jelek vannak a terhessegel kapcsolatban?Voltatok mar orvosnal?
2009. máj. 11. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, ez változó, de ami ilyenkor jelentkezni szokott az a mellfeszülés,ilyenkor már érezhetsz émelygést, hányingert (mintha gyomorrontásod lenne, elég kellemetlen).

Fáradtságérzet, ingadozó hangulat.Ne ijedj meg, ha mensi szerű tünetek jelentkeznek, addig normális amig nincsenek erős görcseid.Ez azért van,mert készül a tested, a méhed az anyaságra.

Ja, és az orvos,én 5 hetesen voltam először orvosnál.

Nagyon boldog Babavárást kivánok neked!!!

2009. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hetes vagyok, már volt egy vetélésem februárba, most egy kicsit izgulok, hogy minden rendeben legyen. Enyhe hasfájásom van, mellfeszülés, rosszulét ritkán és enyhén, de nekem a második ggyerekemnél sem voltak nagy rosszullétek. mivel 7hetesen vetéltem el, most kivárom ezt a hetet és jövő héten megyek orvoshoz, akkor már biztosan lát mindent, és addig ha nem akar meg maradni a babó akkor úgyis elmegy, lehet, hogy ez egy kicsit pesszimistán hangzik, de abba sem akarom beleringatni magam, hogy terhes vagyok.
2009. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is 6 hetes vok,nekem is a cicim fáj meg nőtt,a hasam is fájdogál de nem vészes.Vérnyomáscsökkentőt kell szednem és az miatt szédülök egy kicsit.Pénteken megyek ultrahangra,remélem minden ok lesz.
2009. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Holnap megyek dokihoz,szerdán uh-ra.Semmi tünet és ez aggaszt!Két gyermekemnél volt mellfájdalom de most semmi!Remélem minden oké!
2009. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!