Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a magzatvízv...

Mi a véleményetek a magzatvízvételről? Kockázatos, vagy rutin dolg?

Figyelt kérdés

A barátnőmm 20 hetes terhes. Volt 4 D-n is és minden lelete tökéletes. A kora (37 lesz nyáron) miatt mondták, hogy menjen el erre a vizsgálatra. Nem tudja mit tegyen, mert azért ennek kockázata is lehet.

Vélemények? Tapasztalatok?


2009. máj. 11. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

Második vagyok.

Nekem azt írták a leletre, hogy 1:7000-hez a kockázat aránya. A doki azt mondta, hogy persze, mert nem vállalják, hogy 100 %, hogy nem beteg. De ez szerinte már tuti. Hát, akinek ez nem elég, az tegye ki a babát a veszélynek. Le lehet megint pontozni.

2009. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De vajon melyik az az aránypár, aminél az ember teljesen megnyugodhat, hogy biztos nem én vagyok az 5000-edik, 2000-edik, 8000-edik?
2009. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!