Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok a strandszezonnal?

Hogy álltok a strandszezonnal?

Figyelt kérdés
Kerülitek a vizeket, élményfürdőket? Én nagyon vágynék már egy kis pancsolásra, de nem tudom hogy engedjek e a kisértésnek. Persze szigorúan kerülném a meleg és a pezsgő fürdőt.
2009. máj. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én tegnap voltam strandon, de nem fürödtem, mert van egy kis fertőzésem, de ha elmúlik, akkor tuti fogok uszkálni. Nincs megtiltva, csak a meleg fürdő. 17 hetes km.
2009. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én már nem vagyok terhes(8hós a kisfiam),de tavaly én is pocis voltam a nyáron:D.Mi mentünk Balcsira és a Szajki tónál is voltunk,bele is mentem és nagyon élveztem én is és a baba is.Nagyon jót tett a derekamnak és a gerincemnek a súlytalanság,nem voltam bent sokáig de többször megmártóztam és semmi bajom nem lett.Ha nincs nyitva a méhszáj és nem tilt az orvos,nyugodtam mehetsz.Kerüld viszont a medencéket,inkább élő vizbe menj.Kerültem a napozást,olvasgattam és így is barna kismamaként mentem szülni Augusztus végén.Boldog gömbölyödést kívánok.

8hós kislegény anyuja

2009. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Menj nyugodtan! Én is annyira vágyom rá,de én annyit hiztam hogy nem fogok kimenni strandra,az biztos! =)
2009. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!