Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen cumisüveget vegyek...

Milyen cumisüveget vegyek majd a babónak? Mire kell figyelni? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Én eddig szinte mindenhol az AVENT márkával találkoztam. Ez jó? Vagy esetleg a NUK? (német márka, ennek van a cuki Kisvakondos cumisüvege is :o)

29hetes kismami


2009. máj. 11. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mam.Teljesen szétszedhető, az alját is le tudod csavarni, ami hasznos a tisztítás miatt.Hasfájás megelőző kiképzésű, később tehetsz rá fogantyút...
2009. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindkét fajta, és nem tudnék semmi rosszat mondani egyikről sem. A baba mindkettőt elfogadta az első perctől, sőt van egy no name üvegünk is, abban sem találtam kivetnivalót. Szóval szerintem vedd azt, amelyik jobban tetszik külsőleg.
2009. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első babánál NUK-ot használtam. Nekünk bevált. A másodiknál AVENT-osat, mert kaptunk ajándékba. Most várom a harmadikat, de most is NUK-os cuccokat fogok használni. Nem volt semmi baj az AVENT-ossal sem csak elég drága. A Nukosnál arra figyelj, ha olyat veszel, hogy szilikonos legyen a cumi, mert van latex-es is, az olcsóbb, de allergiát okozhat a babónál. Boldog baba várást. 37 hetes kismama
2009. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én teljesen "névtelen" fogantyús cumisüveget vettem, hozzá pedig olyan Nuk márkájú cumikat, ami hasonlít a mellbimbóhoz, így elvileg nem gond, ha néha üvegből kap (nem szokik el a cicitől).


34 hetes ikres kismama

2009. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!