Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Este rosszat álmodtam a...

Este rosszat álmodtam a babámról, ugye ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Illetve nem is a babáról konkrétan, hanem azt álmodtam hogy sírok nagyon, mert elvesztettük.Szörnyű volt nagyon.Ti is volt hogy rosszat álmodtatok?
2009. máj. 10. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy egy nagyfoku félelem van benned, hogy elveszíted a babát. Ez normális egy darabig, de nem érdemes ilyennel stresselned magadat, mert onnan, hogy egy élet megfogan a halál fogalma, mindig is ott van. Ennyi erövel stresszelheted magad azzal, hogy meg ne halj, vagy a férjedet el ne üsse az autó.

èn is stresselek egy kicsit, és meg fordul a fejemben ez a téma, de nem érdemes. mikor megszületik is ugyan olyan esélye van hogy meghal, mint most a pocakodban.

2009. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességem alatt, végig a 9 hónapig rémálmok gyötörtek. Nekem is volt sok hasonló álmom, tudom milyen sz*r érzés.

Ne aggódj, nem jelent rosszat, csak a hormonok "játszanak" veled. Próbálj nem gondolni rá, és minél hamarabb elfelejteni.

Boldog babavárást kívánok!

2 gyerek anyukája

2009. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amúgy már két babát elveszítettem, szóval nem alaptalonok a félelmeim, ezt a féltést nem lehet kiírtani.Valószínű ha nem tapasztalom meg ezt a szörnyű érzést, álmomban sem jönne elő.Amúgy szerencsére nem sűrűek ezek az álmok.
2009. máj. 10. 08:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj és gyorsan felejtsd el! Én is szoktam nagyon rosszakat álmodni, de nem szabad utána erre gondolni csak a jóra! Nem jelent semmit, csak azt hogy aggódsz a babádért.

Nyugodt szép álmokat kívánok :)

2009. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban a hormonoknak köszönhető,na meg ilyenkor az ember éppen a féltés miatt nem alszik olyan mélyen,nyugodtan így hát kínunkban jönnek ezek a furcsa és gyakran kellemetlen álmok,de ezeknek nincs jelentősége.Én is sokszor olyanokat álmodok,hogy az szinte lehetetlen lenne a vaslóságban.Szóval nyugodj meg,nem vagy egyedül ezzel és nincs semmi okod az aggodalomra.
2009. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én az előző babám elvesztését megálmodtam, még aznap elmentem dokihoz és kiderült, hogy elment. :(

Viszont most újból babát várok és azt álmodtam, hogy egy kislánnyal jöttem haza a kórházból. :)

Szerintem ne aggódj, rossz álmok bármitől lehetnek, pl. nehezet ettél este, valami negatív filmet láttál, vagy egyszerűen csak túl sok hülyeséget olvastál össze... stb.

De ha egy baba itt akar hagyni bennünket, az biztosan nem egy rossz álomtól van, szóval nem jelent semmit. :)

Én azt javaslom, hogy ilyenkor nyugodtan ébreszd fel a párod, bújj oda hozzá és meséld el neki, te is megkönnyebbülsz és megnyugszol. Legalábbis nálam ez a módszer bevált. :)

2009. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem elkeseríteni akarlak, de a minél közelebb lesz a szülés ezek az álmok még vadabbak lesznek:S

Eddig egy két rossz álmom volt, nagy sorsdöntő vizsgálatok előtt, de most.

Elveszett a pocakból a babóca szülés közben, és ez inkább abszurd, mint rémes, és ez a legjobb, ha ezt álmodom.


Jelenteni nem sokat jelent, persze a női megérzések...

2009. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizony ne aggódj. Nekem is vannak ilyen álmaim és ahogy látod nagyon sok kismaminak. Nem lesz semmi gond, teljesen természetes, hogy a néha a sok feszültség összegyűlik és meg is álmodod!

Szép álmokat és gyönyörű babavárást!! :)

2009. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!