Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki most 15. hetes hogy van?...

Agleh kérdése:

Aki most 15. hetes hogy van? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
Van már pocitok?
2011. nov. 15. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan csak a 14.hétben vagyok,de azért gondoltam irok:) nekem szerintem már egész nagy a pocakom. Méret alapján május 19-re vagyok kiirva,de mensi alapján 21-re.

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2011. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most remélem ó lesz:

[link]

2011. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok én 16 hetes terhes vagyok.Nekem már látszik. eddig plusz 3 kiló:)Ti?

Van tesó nálatok?

2011. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 15 hetes vagyok és május 7.-re vagyok kiírva, poci nem igazán van, kabátban egyáltalán nem látszik, ismerőseink el se hiszik, hogy kismama vagyok:)

Minden jót, jó babavárást mindenkinek:)!

2011. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, igen van egy 5 éves lányom:)!
2011. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok. 16+2 vagyok szóval nagyon közel a 15höz. Nekem irtó nagy a pocakom, doki szerint ott tartok, mint egy egyes terhesség a 22. héten. SZóval iker manókat várok :D

Egy kilót híztam eddig (hol még azt is lefogyom, de az a kilo itt van már)

Egyre jobban érzem magam. Minden kellemetlen tünet elmúlt, nem fáj semmim, ha kicsit többet mozgok akkor érzem, hogy meg kéne állni, de nem keményedik a pocakom csak furi.

Alig várom, hogy érezzem a mozgásukat :)

Kedves kérdező te hogy vagy???

2011. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jah utsó vagyok és ápr. 29-máj. 2.
2011. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csütörtökön leszek 15 heets!Május 10-re vagyok kiírva!Már én is egész jól vagyok!5 napja nem vagyok rosszul, ez 11 hét után nagyon jó! :)Én 6 kilót fogytam a rosszullétekkel, de ebből 1 már visszajött!

Van egy 3 hét múlva 2 éves lányom, és nagyon gayanús hogy hugi érkezik!

ÉS már van pocim, de persze kabár alatt nem látszik :), de aki lát annélkül az már észreveszi :)De aki nem tudja mindig megdícsér hogy milyen szép vékony vagyok... :)


Nekem uh alapján nem változtatnak a dátumon, mert én amind két alakalommal tudtam pontosana fogantataást, meg az elő gyerkőcöm is nagy lett :) Így most mondta a dokim, hogy a dátum jó, de uh alapján már most másfél-2 héttel előrébb van!De ez nálunk nem azt jelenti, hogy hamarabb jön, hanem azt hogy negy lesz mint a nővére! :)


23 hós kislány és 14 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szilvi01 ***** válasza:
Sziasztok! Én is a 15.hétben járok. Én elvileg május 8ra vagyok kiírva,első babó:) Eddig 2 kiló ment fel,az első 12 hétben a gyomrom elég kényes volt:)A hasamon most mintha ha már látszódna hogy elkezdett növekedni,de az utcán nem mondaná meg rólam senki hogy terhes vagyok. Még néha én magam sem hiszem el mert nem érzek semmit még.
2011. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 15+3 vagyok. Én amúgy is kövér vagyok, de már így is látszik, hogy nőtt a hasam, meg máshogy nagy, mint eddig. Nem tudom értelmesebben leírni. Május 3-ra vagyok kiírva. Nekem semmi bajom nem volt eddig, 1 kilót hiztam. Alig várom, hogy tudjam fiú vagy lány!
2011. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!