Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy mégis tévedne...

Lehetséges, hogy mégis tévednek az orvosok?

Figyelt kérdés
Várandósságom elejétől kislányt érzek, 12 hetesen azt is mondtak,azóta fiút, 4d-n is, de most 28 hetesen megint motoszkál bennem, hogy mi van,ha mégis kislány,csak rosszul látják? Van olyan,akinek végig mondták,hogy mi lesz,aztán a születéskor derült ki,hogy tévedtek, vagy a mai korszerű gépeknél már nincs ilyen?
2011. nov. 14. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős anyuka 1:

Végig lányt mondtak, jól be is vásároltak rózsaszín cuccokból. Fiút szült 2000-ben.


Ismerős anyuka 2:

Egyik hónapban lány volt, majd fiú, majd megint lány. Lány lett :) 2005-ben.


Mindkettőt sima uh-val állapították meg, egyik sem volt 4D-n.

2011. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem végig mindenki azt mondta, hogy fiú lesz. Én közöltem, hogy lány és ez 100%.

Uh.-n azt látták 3× is, hogy fiú.. párom totál boldog volt.

Én pedig csupa unisexet és rózsaszín ruhát vásároltam.


40+5 napra császárral világra jött a kislányunk, Lia.


Én mondtam mindenkinek, hogy megérzés! Női megérzés sosem csap be! :D

2011. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Off: jujj, 2., ez nagyon durva! Nekem kisfiút mondtak egy UH-on belül 2X, de félve hiszem el. Ezek szerint jogosan? :)
2011. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én kisfiut éreztem első perctöl. Aztán a 12 heti UH-n, nem tudom miért , olyan kislányosnak láttam. 16 héten kiderült, hogy kisfiu és azóta is az. De az én fejemben is megfordult, mi van ha mégis kislány. Éppen mindegy de ma már vásároltam badikat meg rugdalózókat , kisfiusat. 22hetes kismami.

2011. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ha 4D-n is voltál, és 100%-ra fiút mondtak, akkor abból nem igen lesz kislány szerintem.

Nekem fiam van, 16 hetesen 4D-n tutira fiút mondtak, az is lett.

Most kislányt várunk, eddig 4 másik szonográfus (köztük 4D-s UH-s is) lányt mondott 100%-ra, be is vásároltam a rózsaszínből rendesen, de sok idő kellett mire elhittem, hogy kislány.

Pedig a nuniról is van képem.:)

2011. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 éve volt ilyen a családban, kislány-fiú-kislány, végül Márk született.

Mindenük fehér, zöld és sárga volt, mert az uh alapján az utolsó pillanatig nem lehetett eldönteni.

2011. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!