Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült mostanában a szolnoki...

Ki szült mostanában a szolnoki Hetényi Kórházban? Milyenek a szülésznők, csecsemősök, orvosok? Mit kellett bevinni a babának?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly augusztusban szültem ott. Fogadott orvosom volt, a többi orvost nem igazán ismerem.

Szülésznőt nem fogadtunk. A szülésem alatt 2 szülésznő volt (műszakváltás miatt). Mind a kettő aranyos, kedves volt.

A babának elvileg csak ruhát kell bevinni, amiben hazaviszed. Én vittem neki bentre is ruhát, rá is adtam, mert az ottani rucik nem voltak túl jó állapotban.

A csecsemős nővérek közül én kettőre emlékszek, akik tényleg nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. A zuhanyzó elég rossz állapotban volt, legalább is az, ami a mi szobánkhoz tartozott. A WC tűrhető volt, és látszott, hogy nem rég újíthatták fel.

2011. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki volt az orvosod? Nekem Svéd Attila. Szülésznőt én sem fogadok. Biztos mind aranyos. Azt hallottam, hogy a csecsemősök nem szeretik, ha cumit és cumisüveget visznek be. Nagyon félek azért, mert nem szolnoki vagyok. Remélem időben sikerül odaérni.
2011. jún. 1. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én orvosom dr Zoboki Zsolt volt.

Szerintem, ha első szülésed lesz, és megteheted, fogadj szülésznőt is. Nekem is ajánlották, és utólag kicsit bántam is, hogy nem kértünk fel senkit. Én is úgy hallottam, hogy mindegyik szülésznő aranyos, de ha van sajátod, akkor ő csak veled foglalkozik.

Én is úgy tudom, hogy a csecsemőosztályra nem szeretik, ha valaki cumit, cumisüveget visz be. Én nem is vittem, a szobánkba se láttam senkinél.

Első babád lesz? Mert ha igen, az első szülés nem zajlik le gyorsan, bőven lesz időd beérni a kórházba, ezen ne idegeskedj.

Mikorra vagy kiírva?

Ha van még kérdésed, nyugodtan kérdezz, ha tudok válaszolok.

2011. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
12.-re vagyok kiírva és első baba. Az nyugtatna meg ha befektetnének picit hamarabb. Köszönöm a válaszodat. Egyenlőre nincs kérdésem.
2011. jún. 2. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor már nagyon a finish-ben vagy. Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek!
2011. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!