Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyiregyházán szült mostanában...

Nyiregyházán szült mostanában valaki? milyen a helyzet a korházban segitőkészek az ápolonők, csecsemösök?

Figyelt kérdés
nemsokára szülök és nem tudom mi a teendő odabent,segitenek vagy mindent magamnak oldjak meg?ti milyen szobába voltatok nem tudom eldönteni együtt legyek a babammal vagy külön ti hogy tennétek melyik a jobb?alapitvny szoba kizarva.
2009. nov. 30. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár én régen szültem nyiregyen, de ha nem leszel túl fáradt, nem lesz semmi kizáró ok, hogy nem lehess a picivel, akkor legyél a babáddal, felejthetetlen érzés, és akkor szoptatod meg ,amikor akarod. Én anno 4 ágyas szobába kerültem. És nagyon jó volt, beszélgettünk, sokat segített az egyik szobatársam, ugyanis az akkor inővérek lesz@rtak nagyivben.

Én azt javaslom, menj babás szobába, ha bármi közbejön, még átmehetsz másikba. Érdemes bevinni a picinek popsikrémet, popsitörlőt, plussz pelenkát, bár azt ne mutasd, mert akkor nem kapsz - napi 4-5-öt adnak bent, de nem mindig elég - textilpelust, kis takarót, és én vittem be cumit. Ja és körömvágót.

de ugyis szülés után kérdezik meg, hova szeretnél menni, lesz 2 óra hosszád eldöntetni, addig ugyis a szülőszobán maradsz megfigyelésen. Ha császáros leszel, akkor automatikusan "anyás" szobába mész, akkor nem lehet veled a pici, hacsak nem VIP-be mész.

2009. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!