Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babam egy honapos, szeretnenk...

Babam egy honapos, szeretnenk egybol-6 het kivarta utan, megint babat. Lehet rtogton, ha csaszar volt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 09:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem lehet, viszont a hormonháztartásod most a jelenlegi babádra összpontosít, ezért nehezebb lehet a fogantatás!Nem biztos, hogy a terveid szerint esel teherbe.


:)

2011. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon extrém, belegondoltál??


Ha készen áll a szervezeted, akkor úgyis jelez, vagy ha nem védekeztek teherbe esel, de egy szülés és a következő terhesség köztöt, is kell 1 év a regenerálódásra

Császár után még több.

2011. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem javasolta a dokim,bár én kicsi vagyok,a lányom viszonylag nagy baba volt(3700 gr).Azt tanácsolta,hogy legalább 1,5,két év teljen el a két szülés között.

Szerintem kérdezd meg az orvosod,amikor visszamész kontrollra.

2011. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
47%
Császártól függetlenül,egyáltalán nem tenne jót, nagyon megviselné a szervezeted. Véleményem szerint most az újszülött babádnak szánd az időd, és fél-1 éves kora közt kezdjetek el próbálkozni. Az orvosod sem ajánlaná, ebben biztos vagyok, hiszen regenerálódásra van szüksége a testednek. Ha te nem is érzed úgy egy terhesség-szülés igénybe veszi és megviseli a szervezetet.
2011. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ezt egyikotok sem irta,en foleg a mehre gondoltam,hogy nem repedne meg,ha maris terhes lennek?ettol felnek csak
2011. nov. 14. 09:16
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Ugye viccelsz? Szerintem egyrészt felelőtlenség,másrészt mire lenne ez jo? És ige,megrepedhet. Sok helyen azt javasolják hogy KÉT ÉVIG NEM SZABAD TEHERBE ESNI CSÁSZÁR UTÁN. Ez az ideális. Persze vannak esetek amikor nincs gond akkor sem ha hamarabb,de mi van ha te nem az az eset vagy?
2011. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenképpen az orvossal beszéld meg, hogy a sebed milyen állapotban van. Én tavaly júniusban szültem 2.babámat is császárral amikor dec-ben ismét terhes lettem. Nekem azt mondta hogy semmi baj nem lesz. Most 3.babám 3 hónapos, és semmi baj nem történt. De ha ilyen kevés időt akarsz a babák között, akkor biztos, hogy megint császár lesz.

2011. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Merész, de én császár után ilyen gyorsan nem vállalnék, pont azért, amit írtál, a méhseb miatt. Biztos van valami idő, amit ki kell várni, szerencsére én nem tudom. kérdezz rá a dokinál, mikor mész a 6 hetes kontrollra.

Amúgy meg lehet, hogy nem is lesz még ciklusod jó pár hónapig, ez is mindenkinél változó.

2011. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a szopi miatt se vállaltam volna,ugyanis terhesség alatt ajánlott abbahagyni.

Meg ha a doki mondta volna h lehet probálkoznia köv. babával,akkor se tettem volna,féltem volna h mégis valami komplikácio lesz,és nem tudtam volna megbocsátani magamnak ha mondjuk emiatt hamarabb születik meg sokkal a kisteso...

2011. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj, ha közönséges leszek, de még az emlős állatoknál is kimarad 6-8 hónap.

Legalább annyit várjál.

Hova ez a sietség?

Ezekszerint szoptatni sem akarsz. A babád igényét is figyelembe vehetnéd.

Pont amikor elindulna akkor kezdesz újra egy újszülöttel. Érdekes gondolat.

Egyáltalán miért akarsz ennyire gyorsan?

Igen, a seb szétnyílhat, bár nem tudom, mert kétszer természetesen szültem 2 év alatt.

2011. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!