Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 honapos fiamat csaszarral...

19 honapos fiamat csaszarral szultem most 6 hetes terhes vagyok es siman szeretnenk szulni szerintetek van ra esely?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, a sógornőm is a 2.-at természetesen szülte, igaz ő nem így tervezte... :)
2011. júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze h van


kicsi különbség azért van nekem nem adhattak sem epit spinálist mert akkor nem érzeném h mikor szakad a varrat

NO2 kaptam az sem rossz de nem olyan hatásos mint a többi

sokkal jobban oda kell figyelni és a kitolásnál is nagyon lassan kell mert akkor repedhetsz el a legjobban gátmetszést szerintem fognak h a baba könnyebben ki tudjon bújni nekem azt mondták h a császár utáni első szülés 50-50% lesz megint császár viszont a 3ik már csak 25% :-))


minden esetre sok sikert a babához .-)

2011. júl. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondtaca doki,hogy két év a határ.szóval szerintem igen.de állítolag az öregebb dokik ragaszkodnak az 5 évhez
2011. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9 hetes és 16 hós a lányom, éppen 2 év lesz a két gyerek között. dokim azt mondta, hogy 50-50%, de 25 % a sikeres sima szülés esélye. Lehet, hogy elkezdjük, de császár lesz a vége. Én ennek ellenére első körben ragaszkodom, hoyg legalább megpróbáljuk, bár biztosan tudom, hogy sikerülni fog:))) Dokim annyit mondott, hogy a 36. hét után tudja megmondani, hogy a hegem hogy áll. Nem mondta, hogy mindeképpen császár, de nem is bíztat semmivel. Lehet, hogy keresek, olyan dokit, aki igazán lelkes és meg is tesz mindent a cél érdekében, mert nekem nem tűnik elég lelkesnek a saját dokim. Szerintem nagyon fontos, h a dokid hogy áll a dolgokhoz. Kérdezd ki időben, nehogy csalódj benne. Sok sikert:))
2011. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Márciusban lesz 3 éves a kisfiam, és ha minden papírforma szerint történik 2héttel korábban fog megszületni a kistesója :) De nekem az orvosom már most mondta, hogy mindenképpen császár lesz ez is. Bár a kisfiam születése előtt volt egy nagy hasi műtétem petefészek daganat miatt...
2011. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen mindenkeppen megfogom beszelni a dokimmal ezt a dolgot
2011. júl. 29. 18:56
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem ez a harmadik babam lesz az elsot siman szultem a masodik csaszar volt es szeretnem ezt is siman szulni
2011. júl. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!