Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 éve volt Guillain-Barré-Szin...

1 éve volt Guillain-Barré-Szindrómám. Jövőre szeretnénk még egy babát a párommal. Szerintetek megszülhetem rendes úton majd, vagy csak császárral?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném leírni az állapotomról.hogy még gyengébb vagyok mint a betegség előtt,mert 1 órás torna is kifáraszt.
2010. nov. 24. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:

előszőr is: gratulálok a gyógyulásodhoz!!

Ha egyébként rendben van a terhességed szerintem szülhetsz rendesen is (bár én nem vagyok nőgyógyász nyilván nem tudom ugy megitélni).

2010. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.:)

Holnap kérek időpontot nőgyógyászomhoz,kiváncsi vagyok rá,ő mit mond majd.

Persze mindenképpen válaljuk a babát,ha császár,ha rendes szülés.

2010. nov. 24. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert Nektek!
2010. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem semmit, azt fogja mondani, hogy a betegségedet kezelő orvosnak kell ezt megmondani. Legalábbis akiknek valami problémájuk volt, soha nem a nőgyógyász döntött ez ügyben, hanem az "alapbetegséget" kezelő orvos.


De szerintem megszülheted rendes úton vagy császárral is, nem ez a lényeg, a szülés maga.

2010. nov. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia . Nem tudom jársz -e még az oldalra ,de azért kérdeznék tőled . Először is ,hogy vagy :-) ? Gondolom teljesen felépültél . Gyermeketek született azóta (?) ,ha igen természetes avagy császáros úton ? Tavasszal én is Gbs szindrómán estem át + agyvelőgyulladásom is volt egyidejűleg . Nagyon súlyos állapotban voltam igencsak rezgett a léc ,teljesen le voltam bénulva egy hónapig ,de hála istennek és a dokimnak valamint a kiváló kórházi személyzetnek ,odafigyelésnek ,felépültem teljesen és szerencsére semmi nem maradt vissza az átélt borzalmakból . A kérdésem azért fogalmazódott meg bennem ,mert bár van egy gyermekünk (aki császáros volt ),de szeretnénk majd kistesót valamikor . Ez a betegség rátesz egy lapáttal ,számíthatok rá ,hogy majd a következő gyerek is műtéti úton születik ? Tudom ezt dokitól kellene kérdezni ,de beleakadtam a kérdésedbe és gondoltam írok . Minden jót . :-)
2014. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!