Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a szülésnél a feneke van...

Ha a szülésnél a feneke van lefele a babának nem a feje úgy is megszülhetem természetes úton?

Figyelt kérdés
A 2. terhességem 28. hétben vagyok és ma voltam Uh-on és sajnos a babóca a hólyagomon csücsült ,így azt sem tudta megmondani az orvos hogy milyen nemű ,a leletemre az van írva ,hogy medencevégű fekvés.Később eszembe jutott, hogy a kisfiammal mikor terhes voltam neki a feje volt lenn minden alkalommal mikor UH-on voltam és a szülésnél is .Mi lesz velem ha ő meg nem fog megfordulni és a feneke lesz lenn :-S Valakinek ilyesmi tapasztalata van ,mármint a fenékvégű babák megszüléséről ?
2011. jún. 23. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35-36. hétig még simán befordulhat. Azután is, de az már nem jellemző. Második szülésnél van orvos aki bevállalja a faros szülést. Kérdezz rá.
2011. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten még farvégű volt, a 37. héten már fejvégű. Még simán befordulhat a tiéd is. Ha nem, akkor a dokiddal egyeztesd le, hogy vállalja e , hogy simán megszüld a faros babát. Nem minden doki meri bevállalni.
2011. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom és nem is szeretnék fogadni.Tehát akkor ha így visznek be a kórházba szülni és az ügyeletes orvos nem fogja hagyni hogy farosan szüljem meg hanem megcsászároznak vagy azért ez nem jellemző?Jól értem?
2011. jún. 23. 14:24
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Még bőven van ideje befordulni,én is hasonló helyzetben voltam mint te,és én is azt hittem,hogy nem fog befordulni a babám,de az utolsó 3 hétbe befordult.nyugi!


Egyébként hallottam már olyat aki farfekvéses babát szült meg,pl amikor én szültem akkor volt egy anyuka aki úgy szülte meg és természetes úton.

De a legtöbb orvos inkább nem vállalja be.

2011. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben,mint a tied,nem születik meg veled,hanem császároznak.De kérlek ezen még ne emészd magad,látod már kapásból 3-an írtuk hogy az utolsó hetekbe fordult be a babánk.
2011. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát jó megpróbálok nem ezen agyalni mert hát igazatok van van még bőven időnk ,csak most megijedtem de majd megnyugszom ... :-) Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 23. 14:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő is lehet. Ha nincs fogadott orvosod, akkor mikor legközelebb mész, kérdezz rá annál aki van, hogy mi a kórházi protokoll. Első voltam megint.
2011. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ!
2011. jún. 23. 15:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a születése előtt 1 héttel fordult meg a fiam :) A faros szülés komplikáltabb, régen fogta az orvos, és befordította. Tanultuk :) Most nem tudom csinálnak-e ilyet. Kérdezz rá valamelyik dokinál mindenképp, mire számíts, ha nem fordul be.
2011. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim,hogy többedik szülésnél megpróbálják és nem olyan szörnyű,mint ahogy hangzik. De még bőven befordulhat,akár az utolsó órában is!
2011. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!