Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A harmadik gyermekkel vagyok...

A harmadik gyermekkel vagyok várandos, megszülhetem császárra?

Figyelt kérdés
Mint két gyermekem császárral lett meg és a harmadikat is szeretném császárral a világra hozni. Szerintetek engedik?
2011. ápr. 8. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvost kérdezed?
2011. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem engedik, sőt javasolni is fogják.
2011. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisnita ***** válasza:

Nálunk úgy megy, hogy két császár után csakis császárral lehet szülni, simán nem. Beszéld meg az orvossal, szerintem nem fog ellenkezni!

Minden jót és jó egészséget neked és a babának.

2011. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat!!!!!
2011. ápr. 8. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos alapból a császárt fogja javasolni, főleg, ha az utolsó szülés után a mostaniig nem telik a 2 év.
2011. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt,hogy ne császárral szülj!Anyukám engem császárral szült mert faros voltam,rá 2.5 évre hugom nem fejtetővel,hanem arccal akart megszületni,mielőtt nyaka tört volna,gyors császár volt, és mondta már akkor az orvos,ha terveznek 3. babát kizárt,hogy ne császár legyen,mert erőlködés közben a varratnál eléggé el van vékonyodva a hasi rész esélyes hogy szétrepedne, rá 10év múlva kis tesóm becsúszott formás méretű szépen elhelyezkedő baba, de meg se fordult a fejükbe,hogy anya sima úton hozza világra!
2011. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!