Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok már fülészeten 18...

Voltatok már fülészeten 18 hónapos körüli gyermekkel?

Figyelt kérdés

3-ra megyünk, mert hétfő óta lázas, és semmi tünet nincs. Valószínű a fülétől sem lesz, de doktornő nem látta a dobhártyát a fülzsírtól, ezért elküldött szakemberhez, hogy biztosan kizárjuk, hogy nem e a fülétől lázas.

Gondolom ki fogják neki mosni, aztán megvizsgálják.

De hogy? Fájni fog neki? Nagyon izgulok.


2011. okt. 27. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
az enyémnek mosták a fülét még kisebb korában, mert sokkal jobban zsírosodik a füle az átlagnál. nem fog fájni, de biztos ordítani fog, mint ahogy a körömvágásnál, hajmosásnál is ordítani szoktak, pedig az se fáj. langyos vizet nyomnak a fülébe egy sima nagy fecskendőből, alá tesznek egy tálat, hogy abba folyjon a víz. előtte megnézik tölcsérrel, lámpával. ha kimossák, utána ne induljatok rögtön haza ilyen szeles időben, hacsak nem kocsival vagytok. hadd száradjon meg a füle.
2011. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia mi voltunk pont 18 hós volt.Nálunk is láz volt de más volt a baj tüszös mandulája volt és valami fertőzés a játszótéren szedte össze tiszta seb volt a szája belül és a torka...és igy fülész is megvizsgálta a korházba.

Hát biztos nem fájt neki de orditott nagyon sajnáltam szegényt.Pedig már kezdett jobban lenni meg minden ...iszonyat sirt alig birtuk lefogni...még én is bőgtem.Semminél nem sirt ennyire.Vérvétel ilyesmi..De ez borzalmas volt...Azóta nem is engedi a fülét tisztitani csak iszonyat orditás árán.

Majd irj mi volt és kivánom a legjobbakat.

A gyermekednek pedig lehet 3 napos láza van nem ami nem jár tünettel csak lázzal...

2011. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy kimossák előtte, egy fül-orr-gégész látni fogja, amit kell. Csak hogy pozitív példát is írjak, a mi fül- orr-g doktor nénink nagyon aranyos, még soha nem sírt nála a fiam. De ez sajnos az orvos emberségétől és gyerek-centrikusságától függ. Drukkolok nektek.
2011. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fú, nagyon gané dolog. A fiamnak kimosták a fülét. Úgy kellett lefogni. Állítólag nem fáj, de kellemetlen, viszont egy kisgyerek mindent máshogy él meg mint mi. Az enyém visított. Hazafelé a buszon befogta a fülét, itthon is mondogatta, hogy fáj. Pedig már lassan 3 éves volt, mikor történt.
2011. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Kicsit örülök, hogy csak azután olvastalak el Titeket, miután hazaértünk.

Nem kellett kimosni a fülét, azt mondta a nagyon aranyos szakdoktornő, hogy abszolút nem dúrván zsíros a füle. Az egyikből valami spéci szerszámmal kicsípett egy keményebb és nagyobb fülzsírdarabot, de ennyivel meg is úsztuk.

És a lefogásnál is csak egy pici nyöszörgés volt.

Annyira féltem, és olyan ügyes volt, és olyan hamar túl voltunk rajta.

Szerencsére a fülének sincs baja, bár a láz még mindig fenn áll, de legalább mégegy dolgot kipipáltunk.

2011. okt. 27. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
örülök és jobbulást!
2011. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A tegnapi 13.12 es vagyok.

Örülök hogy aranyos volt a dokinő.

Nekünk pasi volt és hát igen bunko is volt...

Velem kiabált hogy fogjam le jobban a gyereket közben pedig ugye orditott szegény de ugy mondta nekem fogjam le mert különben mi a fenének vagyok ott...De bunko is volt egy szadista állat...na azt nem kivánom senkinek.Gőze nincs a gyerekekről és az anyákról akiknek ugyan ugy fáj ha kiabál a kicsi...Kivánom nektek a legjobbakat és remélem kiderül a láz oka...

Majd irj mizus veletek.Jobbulást szia.

2011. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok. Ma csak hőemelkedése van, de nem merek megkönnyebbülni még. Ha megint felmegy 38,5 fölé, be kell feküdnünk a kórházba. Remélem már túl vagyunk rajta, bár ma a legnyúzottabb. 39,5 fokos lázzal bágyadtan, de játszott, ma meg mindenért csak sír, semmi nem jó, és csak aludna.

Pffffffff......én is féltem, hogy férfi orvoshoz megyünk......tisztelet a kivételnek, de ők nagy általánosságban tényleg nem úgy állnak a gyermekekhez, mint a női orvosok. Ez a női szakorvos tényleg kedves volt, bár a cumit kivetette a kislányommal, amit pont a megnyugtatása végett adtam be neki, szóval szerintem a nyafi nagy része ennek volt köszönhető.

Szép napot Nektek.

2011. okt. 28. 10:51
 9/9 anonim ***** válasza:

sziasztok,nekem tudna segíteni valaki?

Nekem megbízható doki kellene Pesten-lehetőleg dél pest környékén,ha magán az sem gond,csak jó legyen...

Kisfiam pár hete kezdődő középfültő gyulladással volt,a háziorvos ,tett rá egy nagyot,pedig vagy 3szor elvittem..most meg azt veszem észre,hogy nem hall rendesen,remélem nem lesz gond...

segítsetekt ha tudtok ..tapasztalattal is,köszi:)

2011. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!