Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges hogy természetes...

Lehetséges hogy természetes úton szüljem a következö babám? Már volt egy szülésem sajnos császárral. (terhességi mérgezés miatt azonnali császározás lett) 6 év múlva szeretnénk egy másik babát.

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
MIért ne lehetne, ha minden rendben megy...sokmindenki van akit előbb császároznak, utána szül természetesen.
2008. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

asszem 30%al no az eselyed a csaszarra, ami eleg messze van attol, hogy tuti csaszarral kell szulnod a kovetkezot, ugyhogy ne aggodj :D


hogy derult ki a mergezes, megkerdezhetem?

2008. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


az első terhességem nekem is azért lett császárral befejezve, mert nekem is toxémiám volt. A második terhességemnél a dokim azt mondta, hogy szülhetem természetes úton, de nem úgy jöttek össze a dolgok. Szerencsére nem toxémia miatt, mert most más dokim volt, és már az elejétől odafigyeltünk arra, hogy nehogy megint előjöjjön.

A toxémiát nálam lehetett volna észrevenni (csak sajnos a dokim tojt rá egy nagyot), hogy én kb. már a 20. héttől elkezdtem nagyon vizesedni. Egy hónap alatt négy-öt kilókat híztam. Az ujjaimat nem éreztem mert annyira zsibbadtak. A védőnőm mondta, hogy hívjam fel a dokim figyelmét erre. Ő azt mondta, hogy addig nincs gond amíg a vizelet és a vérnyomás rendben van. Hát ehhez képest, a 40. héten már elég ramatyul néztem ki. 160-as vérnyomással vettek fel a kórházba, és hát ugye a toxémia miatt fájásaim sem voltak, már 10 nappal túl is hordtam szóval..... ezért lett császár.

a második terhességemnél már az elejétől magnéziumot szedtem, kizárólag tengeri sóval főztem és főzök azóta is, és napi 2,5-3 liter folyadékot ittam. Hála Isten ezzel nem volt gond.:)


egy 3,5 hós babó anyuja

2008. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vizesedtem terhesség alett,nagyon bevolt dagadva a bokám.160-as vérnyomás,fehérje volt a vizeletembe,de aznap amikor szülesztettek már 4keresztes volt a vizeletem.(elötte 1-2 héttem toxémia gyanus voltam)és aznap amikor szültem délután kezdödött hogy fájt a gyomrom olyan érzés volt mintha nyomodna és fájt a hátam,fájt a levegővétel.(alig kaptam lavegőt)egy vérvétel után gondolkodás nélkül toltak a műtőbe.(aztmondták ha egy percet is vártak volna a műtéttel az egész testem bevérzett volna)de különben nálam valószinű hogy az iker terhesség miatt alakult ki a toxémia.
2008. dec. 4. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!