Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császározás után 2 héttel...

Császározás után 2 héttel lehet orgazmusom? Vagy attól is 6 hétre tiltva vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon kívánom már a párom és érdekelne hogy orgazmustol is tiltva vagyunk e ilyenkor?
2011. jún. 15. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

off: mázlista, én rettegtem szülés utáni elsőtől. Kellemetlen is volt.

A választ sajnos nem tudom.

2011. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Elméletileg a heves összehúzódások miatt nem lehet, gyakorlatilag....

Lehet, van rá élő példa. Épp most ír...

2011. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan természetes úton szültem, de 2 hét után már bőven volt orgazmusom. Szinte minden nap. :) De baj nem lett belőle. :D
2011. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Orgazmus nem okoz problémát. A szeretkezéstől is csak azért van eltiltva az ember,hogy regenerálódjon a test, kontroll előtt ne ess teherbe,és az első hetekben még elég hamar elkap az ember lánya minden félét...


Jó babázást! :D

2011. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem császárom volt5hónapja, rá 2hétre már együtt voltunk,nem bírtuk..

Semmi bajom nincs, nem fájt:)

ha nem kellemetlen szerintem nyugodtan, esetleg gumit használjatok a fertőzések miatt

2011. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előre is bocs az off-ért. :)

Csak le kell írnom, hogy vagy nem hiszem el, amit írtok, vagy irigyellek benneteket, mert én örültem, hogy élek. :)

Meg féltem is rendesen, mert nagyon érzékeny vagyok odalent. :)

Amúgy csaszis voltam

2011. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló hogy érted hogy érzékeny vagy oda lent?császár után?nekem ott minden a régi...
2011. jún. 16. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába minden a régi odalent, de hidd el, h neked is fájni fog, a hormonok nem úgy vannak mint császár előtt. Mi 8 héttel próbálkoztunk először és olyan volt mintha férjem megint elvette volna a szüzességem...
2011. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!