Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül egy császározás?

Tothbetti kérdése:

Mennyibe kerül egy császározás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint mennyit illik adni? Mi 80 ezret adtunk, mert mi természetes szülsére készültünk és nagy csalódás volt, h semmit nem próbált meg a dokim. egyébként többet kapott volna természetes szülésre. Ha megint császár lesz akkor csak 60 ezret fogok adni, mert kb fél óra alatt kész van.
2011. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fogadott dokid van, akkor meg kell vele beszéli, ha nincs, akkor nincs díja. A tb fizeti ezt és a teljes kórházi ellátást is.
2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat, holnap után császároznak mivel előre láthatólag 4300-4400gr és "kicsi" vagyok hozzá, ezért érdeklődtem, engem is váratlanul ért
2011. júl. 20. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:

én 2 éve szültem császárral, 40 ezret adtunk a dokinak, egy vidéki kisvárosban élek

(ennyi volt a szülési tarifa, megmondta előre, bár nem császárra készültünk, végül az lett, de nem fizettünk többet ennél)

2011. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem az orvost, mennyit kér, sokan választ is adnak erre, de a józanabbja a szülő nőre bízza. Bp-en 50-100 ezret is kérnek és adnak sokan. De ha 30-40 ezer van rá, szerintem az is elég, vagy ha semmit nem adsz, se dől össze a világ, legfeljebb nem nála szülöd a következőt. Meg kell várni, mit nyújt, van-e komplikáció, kellően odafigyel-e, aztán mérlegelni az összeget.
2011. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, segítségeteket, szép estét!
2011. júl. 20. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 császárom volt ugyanannál az orvosnál. Az elsőnél nem volt orvosom, a véletlen hozta úgy, hogy a főorvos műtött. 3 éve 20.000 Ft-ot kapott. Aztán Ő lett a nőgyógyászom, a mostani terhességemnél már az elejétől hozzá jártam. Minden alaklom 6.000 Ft, a programozott császár után 50.000-et kapott.

Vidéki város, osztályvezető főorvos doki.

2011. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, már túl is vagyunk rajta jól vagyunk kislányunk van aki 4100gr és 55cm lett, köszönöm mindenkinek!
2011. júl. 27. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok és jó egészséget kívánok Nektek!
2011. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!