Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február-márciusra kiírt...

Február-márciusra kiírt kismamik! Mit vettetek már meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem a szoba készen van már, ruhácskáitok vannak? Cumisüveg, pelusok stb.

Csak kíváncsiságból kérdem, hogy mennyire korán kezditek a vásárlást!?


Nekünk az alapdolgok megvannak, kiságy, babakocsi, pár babaruha. Meg a szoba is már készülget.


2011. nov. 13. 08:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Márciusra várjuk a kicsit. Kapott már 1-2 rucit, de túl nagy feneket nem kell keríteni a készülődésnek, mert a nagytesó most volt 1 éves, úgyhogy helyben és elöl van minden. Pelust kell majd venni picit, esetleg cumisüveget, de ezek ráérnek.

Babaszobát nem rendezgetünk, mert még mindig remélem, hogy addigra sikerül elköltözni.

2011. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mi március 16-ra vagyunk kiírva.

Kelengyelistám már van, de eddig még nem vettünk meg semmit.

Kiságy még megvan az enyém (25 vagyok), azt kell majd átfesteni. Pelenkázót kaptunk ismerősöktől. Babakocsikat is néztünk nagyon jó állapotú használtakat. Meg én már nézelődtem a neten, de azért szeretnénk személyesen is megnézni a holmikat, és Apukával együtt dönteni.

Na jó, mesekönyvek már vannak :), nem bírtam megállni.

Nálunk egyelőre velünk lesz a Baba egy szobában, ott alakítunk ki Neki egy kis kuckót, a szobáját majd jövő nyáron rendezzük be.

Mindenkinek boldog Babavárást!

23h kismama

2011. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!