Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február-márciusra kiírt...

Február-márciusra kiírt kismamik! Mit vettetek már meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem a szoba készen van már, ruhácskáitok vannak? Cumisüveg, pelusok stb.

Csak kíváncsiságból kérdem, hogy mennyire korán kezditek a vásárlást!?


Nekünk az alapdolgok megvannak, kiságy, babakocsi, pár babaruha. Meg a szoba is már készülget.


2011. nov. 13. 08:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Január végén fogok szülni, második baba lesz, így a szoba és a bútorok adottak, kaptam néhány ruhát is már, de még semmit nem vettem meg neki ezen kívül.
2011. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%

februar 28ra vagyok kiirva

babaruha mosva vasalva pipa

furdolepedo textilpelus megveve, mosni vasalni kell

mellszivo pipa

pizsama nekem pipa

babakocsi pipa

szoba fogalmam sincs hogy lesz, majd kialakul (van mar egy gyerek, ket felszoba van, valszeg a komod helyen lesz a kisagy)

cumisuveget majd a 30. het korul apelussal es torlokendovel, meg gyogyszertari dolgokkal

2011. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én márc. 16-ra vagyok kiírva. A bababutor tegnap megérkezett a pellenkázóval a kiságy meg van rendelve. És ezen kivül egy kifogót vettem, mert nagyon meg tetszett. Mi is mostanság fogunk elindulni vásárolni.

Ti hány 56 és 62 ruhácskát vesztek a babátoknak? Halvány gőzöm sincsen mennyi kellene belöle. Első baba és sajna semmit nem kapunk. Kisfiu lesz egyébként.

2011. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Grófházy ***** válasza:

hozzánk március 28 körül érkezik a hercegnő :)

Babaruhákat rengeteget kaptunk,úgyhogy abból csak pár "punipatentost" kell vennem hála istennek :)

kiságy+pelenkázószekrény megrendelve(dec. közepe fele lesz meg)

kocsit anyuéktól kapunk karácsonyra.

Nagyon szuper minőségű fürdőlepedőkett+ babatakarót + pár zoknicskát ausztriában vettem potom pénzért

kókuszmatracot majd csak akkor veszem meg ha megjön a kiságy

Ágyneműt még nem találtam olyat amibe beleszerettem volna.

Körömcsipesz,fésű,kádacska,lázmérő,cumisüvegmosó már megvan

végszükségre vettem egy 150 és egy 260 ml-es cumisüveget.

Ha nem most,akkor később fogjuk használni.Mellszívót nem veszünk.Majd meglátjuk a kórházban hogy alakul a szopizás,és ettől teszem függővé.Cumisüvegmelegítő még nem kell.Sterilizálón még agyalok.

nem találtam sehol jó textilpulust egyenlőre


hát mi így állunk.első baba lesz,és nagyon várjuk már

2011. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Március 10.re vagyunk kiírva,második baba és sajnos a nemét még nem tudjuk(23 hetes 1 napos vagyok)mivel második baba sok minden adott a fiamról pl.kiságy,kád,pelenkázó stb...rucikai pár db ot veszünk ha kisfiú ha meg lány lesz akkor ugye többet :-)

Babakocsit dec.vége-jan.elején vesszük mert karácsonyi pénzből lesz :-DD

Kórházi pakkba vettem egy két apróságot de még nem a táskába csak egy szatyorba van pl.tusfürdő,fogkrém,eldobhatós bugyi.

2011. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

Február vége felé lesz meg a baba, még kb semmi nincsen. Pár ruhácskát vettünk, meg textil pelust, takarót, egy szoptatós fotelt, meg egy kengurut.

Kiságyat kapunk rokonoktól, szekrényt csináltatunk, és lehet hogy pelenkázó komódot is. Babakocsit nem fogunk venni, kengurut használunk majd.

A szobája egyelőre raktár, még ki is kell festeni. Én már nagyon nekiállnék, de mindenki csitítgat, hogy ráérünk, a férjem nem az a kapkodós típus.

2011. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Január elejére vagyok kiìrva, és még semmit nem vettünk - 1 cuki bodyt kivéve, amit nem tudtam ott hagyni. Ahogy elnèzem a válaszokat, elèggé le vagyunk maradva...
2011. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 3.fiam érkezik február közepén, és mivel a nagy 3éves, a kisebbik másfél, így szinte minden adott. A kiságy, ruhák- mondhatni minden megvan. A másfélévest most szoktattuk át a nagytesó szobájába, együtt alszanak mostmár, neki veszünk egy komodot és átrakjuk a ruháit, a kisruhákat meg a kiságy fiókjaiba... :)

Így harmadszorra elég egyszerű..

Még kis méretű pelenkát veszek természetesen- de az ráér bőven- lényegében minden megvan, csak elő kell venni.

Új ruhát biztos veszek néhányat, nem mintha kellene- de hát legyen a kicsinek is egy két új darab. :)

Mindenkinek jó készülődést!

2011. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Atroposz ***** válasza:

Március 4-re vagyok kiírva,nem tudjuk, hogy fiú vagy lány lesz -e. Kiságy ,pár babaruha,pólyabetét,babaetető,babakád állvánnyal,cumisüveg,popsi törlőkendők már vannak,

még sok minden hiányzik.A szobát majd januárban festjük szerintem......de mi még nem akarunk neki külön szobát majd ha 3 éves lesz akkor majd rendezünk be külön szobát a számára,addig velünk lesz egy szobában.

2011. nov. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én március 17-re és kislány lesz , végre a 21.héten kiderült , hogy kislány4d-n mert addig az sztk-ba nem tudták megmondani, van már egy fiúnk, úgy, hogy tökéletes arány.
2011. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!