Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az első, amit a...

Mi volt az első, amit a babának vettetek és hány hetesen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én most járok a 13. héten és most már kezdek lassan vásárolgatni hogy ne kelljen egyszerre mindent.Most még csak olyanokat veszek ami fiúnak is lánynak is jó pl:lázmérő,fürdőkád,hintőpor,cumisüvegek,sampon,fürdőhab,popsitörlő,fültisztitó,vattakorong,textilpelus,lepedő,hajkefe,fehér body,kiszokni.
2011. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10 hetes voltam vele,amikor +vettük a babakocsit! Engem nem érdekelnek a babonák.
2011. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a + teszt után(tehát max. 5 hetes lehettem) mentem bevásárolni, ez ősszel volt, és nagyon le voltak értékelve a napozók, és vettem egy szett lányosat, egy szett fiúst.

Nagyon jól esett megvenni.

pont jó volt a fiamra most nyáron.

2011. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

20 hetesen vettünk egy-két babaruhát, mert megtetszett. Most vettük meg a festéket a szobájába, jövőhéten rendeljük a bútort, mire megjön a szoba kifestve, tapétázva, függönyözve.

Nem babonából,csak eddig nem volt időnk foglalkozni vele. Meg barátnőm pl. elég korán megvette a babakocsit, amit most 25 ezer forinttal leáraztak és eszi az ideg. Mi úgy döntöttünk,hogy azt csak a 8. hónapban vesszük meg. Persze utána is leárazhatják, csak akkor már nem nagyon tudunk vele várni! Meg, még csak most jönnek a rokonoktól barátoktól is a felajánlások, mérgelődnék,ha megvettünk volna valamit, amit kaphattunk is volna!

Dolgozom még, elég sokat, majd akkor lesz több időm,ha októberben táppénzre megyek! De szerintem 30-32 hetes koromig a babakocsin kívül mindent meg tudunk venni!

2011. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja 23 hetes vagyok:)
2011. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mikor megtudtam elrohantam babakocsit venni,olyan jó volt
2011. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok, egy hete vettem meg az első kis bodyt, olyan édes, amúgy fehér. Még nem tudom a nemét, ezért nem akarok vásárolgatni, szerintem majd olyan 25 hetes koromtól. Meg amúgy is elég sokmindent kapunk, babakocsi, babaágy, ruhák, úgyhogy ezeket bevárom, ne vegyek semmit feleslegesen.
2011. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21 hetesen mikor megtudtam hogy kisfiú elmentem és vettem egy kék bodyt és egy kék rugit, aztán 34 hetesen vásároltunk be neki
2011. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18 hetesen vettem meg az első kis kék rugdalózót és sapit, miután kijöttem a rendelőből, ahol megmondták kisfiú lesz. Estére odakészítettem az ágyra a férjemnek, volt öröm rendesen. :)

A 24. hét óta folyamatosan vásárolunk, aminek nagyon örülök, mert egyre nehezebben mozgok, főleg ebben a melegben.

35h km

2011. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10-12 hetes lehettem,mikor megvettem az első zoknit neki.aztán sokáig semmit,majd 24 hetesen megtudtuk,hogy kisfiú,azután vásároltam neki.
2011. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!