Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandósság első 1-2 hónapjá...

A várandósság első 1-2 hónapjában milyen lelki és fizikai változásokat vettetek észre magatokon, barátnőtökön, feleségeteken, húgotokon, nővéreteken, sógornőtökön, anyukátokon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyukámon nem tudom mert még csak 7 éves voltam.


Magamon: állandó alvás mint egy medve, ölelgettem a fajanszot, állandóan émelyegtem.


Lelkileg: Csak az első harmad telljen már le!

2011. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lelkileg érzékenyebb voltam. De ezt az elején nem mutattam senkinek sem, max. néha a páromnak. Aztán mikor beindultak komolyabban a hormonok, akkor már mindenhol, mindenen, mindenki előtt el tudtam bőgni magam...

Én is egyfolytában csak aludni akartam az elején. Sokszor égett a gyomrom, és jó sokat kellett büfiznem.:)

Hasam viszont nagyon sokára kezdett el nőni (23.-24. héten), addig letagadhattam volna, hogy terhes vagyok.

Ja, és szebb lett a bőröm.

2011. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Sokszor sírtam, nem tudtam ellene mit tenni, pedig előtte kb évente kétszer sírtam... Szerencsétlennek éreztem magam, nem a baba miatt, nem volt konkrét oka. Mondjuk a cigi megvonás is biztos rátett egy lapáttal... :)

Sokszor kellett/kell pisilnem, ez is kiborított, nem tudtam menni akárhova... Szerintem a terhesség legrosszabb időszaka az első hónapok... Inkább elviselem h leszakad a hátam meg a derekam és nem tudok aludni. De legalább önmagam vagyok, nem egy hisztis p.csa... :)

36 hetes

2011. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én amúgy is elég hisztis típus vagyok, de szerintem az első trimeszter nem volt olyan szörnyű..:D Viszont most a másodikban..huhujééé..mindenen hisztizek...bár lehet rájátszik a vizsgaidőszak is!

Ja az első trimeszterben egyszer elsírtam magam egy sárguló levélen:D Ez biztos a hormonoktól volt...

Amúgy pedig, az arcom olyan mint egy kamaszé, már a mellkasomon is pattik vannak(nem voltam soha durván pattis), az első trimesztert végigaludtam volna...de nekem más problémám nincs. Fáj még a pocikám, de ez a szalagok nyúlása miatt..

Szerencsére, nem hánytam, nem voltam rosszul...néha megszédülök, ha gyorsan kelek fel...

Remélem könnyű lesz a terhességed:D


15+4 hkm

2011. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
álomkór, fázás, érzékenység
2011. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!