Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kismamák voltatok,...

Hány hetes kismamák voltatok, amikor elkezdtetek vásárolni a babátoknak és mi volt az első dolog amit vettetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ha jól emlékszem akkor a 18 hetes uh után vettem egy bodyt!Aztán ami éppen megtetszett megvettem!Úgy igazán 29 hetsen kezdtem el a vásárlást!Most 32 hetes vagyok és a babának már mindene megvan!Már csak a kórházi csomagom hiányzik!:)
2010. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 hós voltam, és kézi fejőt.:)
2010. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Láttam a kérdést, végig is olvastam a válaszokat. Azért tettem fel ismét, hátha írnak ide akik, még nem írtak oda. Olyan jó olvasni ezeket a sorokat.

Minden választ köszönök.

2010. máj. 6. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Amikor eldöntötük, hogy babát szeretnénk! Farmer nadrágot, meg farmer kertésznadrágot vettünk! 4-5 hét múlva már + volt a terhességi tesztem :)

13 hetes km

2010. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát 3 hónapos voltam mikor megvettük a babakocsit, onnantól kezdve mindent.
2010. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sokat vártunk a babára, de csak nem sikerült. Inszem is volt 3, de hiába. Aztán pihenőhónapok... épp egy hipermarketben vásároltunk, amikor megláttam egy kiscipőt, nézegettem és betettem a kosárba. Rá 13 napra pozitívat teszteltem. Egyébként 19 hetesen kezdtük el oly módon, hogy karácsonyra kaptunk Anyumtól egy babaruhát. :)

38 hetes kismama

2010. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27 hetesen vettük meg a babakocsit, mert akkor volt olcsóbb egy nagy börzén. Minden mást a 35.héten vettem meg.
2010. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok , és most vettük meg a babakocsit és a hordozót.Sterilizálót is valószínűleg megvesszük.Mostmár lassan kezdünk vásárolgatni.Jövő hónapban festjük a szbát,augusztusra készen szeretnénk lenni mindennel.Október elejére várom.:))))
2010. máj. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30. héten tudtuk meg, h fiú lesz. Addig semmit nem vettünk. Mi szerencsére mindent kaptunk a barátoktól. Pelenkát, babafürdetőt, ilyesmiket vettünk. Majd még kádat kell, meg cumisüveget, mert már egy hét múlva itt lesz. :)
2010. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!