Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február-márciusra kiírt...

Február-márciusra kiírt kismamik! Mit vettetek már meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem a szoba készen van már, ruhácskáitok vannak? Cumisüveg, pelusok stb.

Csak kíváncsiságból kérdem, hogy mennyire korán kezditek a vásárlást!?


Nekünk az alapdolgok megvannak, kiságy, babakocsi, pár babaruha. Meg a szoba is már készülget.


2011. nov. 13. 08:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kiságy,pelenkázó szekrény, az összes babaruha(még zokni kell), egy cumisüveg, baldahin, takarók, ágyneműk, kisolló, kb ezek vannak meg, ami még kell az matrac, babakocsi, fürdetőkád, textil pelus , bébihordó és sok más dolog:)
2011. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Igza én már 2009. márciusban szülte,m, de ha visszagondolok ezidőtájt még nem volt meg semmi

A szoba erősen félkész állpotban volt

Ruahákat kaptam.

Babakocsit, kiságyat december-januárban vettük meg, szekrényt, pelekázót párom csinált

Bőven van mág időd.

2011. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Március 31-re vagyok kiírva, nem vettünk még semmit. Második baba, így ruhácskák, babakocsi van. Új ruhákat egyelőre nem vettünk, de biztos lesz az is.

Cumisüveget az elsőnél sem vettem, a pelus is csak a helyet foglalja az utolsó pillanatig szerintem. Ráér. :)

Az elsővel is az utolsó hetekben szedtünk össze mindent, igaz, azért, mert költözködtünk, és az új lakásba szerettük volna venni a cuccokat, de később sikerült beköltözni, mint terveztük.

2011. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Március végére vagyok kiírva. Néhány ruhácskát vettem. De még semmi mást. Januárig nagy dolgot nem is fogok venni. A szoba átalakításra ötletünk már van, de még azt is későbbre tervezzük.
2011. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Február 10-re várjuk a babát és gyakorlatilag minden megvan pár apróságon kívül. A szoba berendezve kiságy és pelenkázó megvan, még egy szekrényt kell csinálnunk mert már nem férnek hova a babaruhák, 3 fiókkal és egy szekrénnyel van. Mondjuk mi szerencsések vagyunk mert gyakorlatilag mindent megkaptunk, mert sok barátunknak és rokonunknak is most volt kisbabája.

Mi csak pár ruhát vettünk amiben a kórházból hazahozzuk és cumisüveget, meg olyan dolgokat amiket más után nem használ az ember.

2011. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia bár én januárra vagyok kiirva ,azért hátha érdekel.

MI a 20 hétig megvettünk neki mindent,nem akartam már nagy pocakkal mászkálni majd a nagy hóba a cuccokért apróságokért.

Én nyugodt vagyok ,hogy kész van /volt minden,és hátradőlhetek,így bemegyek és rendezgetem a szobáját pakolgatom a ruhákat ,játékokat:) Olyan jó érzés :)

2011. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Marc.30-ra vagyok kiirva, de meg nem vettunk semmit, mert epp koltozkodunk. Ha mar bekoltoztunk az uj hazba akkor kezdunk bele a vasarolgatasba.

Tudjatok mar hogy milyen nemu babat vartok?

Boldog Babavarast mindenkinek :)

2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Mi kisfiút várunk! :) ti?


A nagyobb dolgok már megvannak, de akkor látom nem csak nekem, mert van akinek már szinte minden megvan! :) én is úúgy vagyok vele, hogy megnyugtat, hogyha minél előbb megvannak a dolgok, meg hát szép sorban mert kicsit nagy összeg lenne a végére hagyni mindent, így szép apránként pedig a költségek is eloszlanak!

Meg hát nem nagy hassal kell a havat taposni. Akkor már inkább majd csak pihengetek! :)


Meg én úgy vagyok vele, hogy sosem tudhatja az ember, hogy mikor lesz az utolsó hét! :S

Vagy esetleg azt mondják, hogy befektetnek, vagy nyílik a méhszájam és muszáj lesz itthon feküdnöm, nem mehetek sehová, akkor azért jobb ha megvan minden hamarabb! :)

2011. nov. 13. 13:33
 9/22 anonim ***** válasza:

Mi is márciusra vagyunk kiírva. Sajnos a családunk nagyon babonás, én részemről és a párom részéről is, így nem vettünk meg még semmit.

Nálunk nem szokás "elkiabálni" a babát, mert sajnos volt már a rokonságban olyan, akinek meghalt a 10/10-es apgarral született babája a 2. napon.

Az édesanyám azon is kiakadt, hogy kötöttem egy pár babacipőt. Pedig úgy készülődnék! Az infarktus fog kerülgetni a kórházban, hogy meglegyen minden. Ráadásul nem is választhatok, mert nálunk szokás, hogy a női rokonaim rendezik be a babaszobát.

Nézelődni szoktam neten. Néhány dolgot onnan fogunk megrendelni. De kisruhák, stb... a rokonok feladata. :(((

2011. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Február végére vagyok kiírva, de eddig még nem vettünk semmit, majd most akarunk elmenni és megvenni mindent egyszerre, mert sajnos nincs időnk többször rohangálni a baba cuccok után.

E mellett azért mi már sok mindent kaptunk: ruhák, játékok, babakocsi.

Mi még csak jövőhéten végzünk a babaszoba felújításával!

2011. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!