Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek álmatlanság ellen?

Mit tehetek álmatlanság ellen?

Figyelt kérdés
Akármennyire is kifárasztom magam napközben,éjjel 3 körül fölébredek és már nem tudok visszaaludni.Van erre valami megoldás,hogy tudjak aludni? 33 hetes kismama
2008. márc. 20. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De irigyellek! :-) Ha nekem csak éjjel 3 körül kéne felébredni... De az én rendetlen kis pocaklakóm szinte egyáltalán nem hagyja, hogy aludjak.

Ha napközben elég aktív voltál, akkor biztos nem ott a gond. Levegőn is vagy eleget? Az sokat segít.

Próbálkozhatsz olyasmivel is, hogy amikor felébredsz, iszol egy langyos mézes tejet, vagy hasonlót (csak ne koffeineset) az segít elaludni. Esetleg valami jó kis relaxációs zenét is hallgathatsz, az is kikapcsol és ellazít. Ha a párodat zavarja, próbáld diskmannal, én is úgy szoktam este. Segíthet az olvasás is, csak ne nagyon izgalmasat válassz.

Néhány falat ennivaló a gyomorban elvonja az agyból a vért, könnyebben elalszol utána, esetleg készíts az éjjeliszekrényedre pár falatot, hogy felkelni se kelljen.

Sok sikert!

2008. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

n még csak kedden leszek 6 hetes, de mióta kiderült a babó, vannak hasonló gondjaim... Ma fél 5-kor még az órát néztem, 8-kor meg keltett a nagy:(

Én is örömmel vennék pár ötletet

2008. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm a magne b6-ra esküszik. Azt mondta még soha nem volt olyan kiegyensúlyozott, mint amikor szedte terhesség közben. Aludni is jól tudott tőle.
2008. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova nyugtató!ez növényi alapanyagú és hatásos!
2008. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HOVA a legjobb!
2008. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!