Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak durva álmatlansá...

Mit csináljak durva álmatlanság ellen? Ma is 3-kor még fent voltam.

Figyelt kérdés
Mézes tej meg citromfűtea meg ezek vicc, nem segítenek.
2010. júl. 20. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát sokat sajnos nem tehetsz.Reménykedj,hogy mielőbb elmúlik.Én is így voltam 2 hétig,1-2 órákat aludtam.Volt olyan éjszaka,amikor egyáltalán nem tudtam elaludni,teljesen ki voltam már,nap közben pedig 22 hós fiamtól nem tudtam aludni.Most a héten szerencsére már egész jókat aludtam(4-5 órát,ez már jónak számít).

35 hetes kismama

Te hány hetes vagy?

2010. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben szenvedtem ettől a legjobban.Most 31 hetes vagyok, hamar elalszom, csak sajnos sokszor felébredek, és utána nehezen alszom vissza.A férjem korán kel, és engem is felriaszt az órája, így minden nap már fél 6-kor fennt vagyok.Nekem az elején egy csésze kamillatea elalvás előtt nagyon bevált.Neked nem tudom, mennyire fog használni, ha a citromfű tea sem használt.Szerintem említsd meg az orvosodnak is, ha már nagyon szenvedsz.Hátha van valami gyógyszer nélküli megoldás.
2010. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom, hátha... 22 hetes vagyok.
2010. júl. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!