Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek álmatlanság ellen?

Mit tegyek álmatlanság ellen?

Figyelt kérdés
Felébredek 3-4 fele és 7-ig nem alszom el, akkor viszont a kisfiam ébreszt. Nem bírom már :( mármint az állandó ébredést. Pisilni nem kell már, nem azért ébredek fel, nem iszom kávét, nem alszom napközben. (próbáltam, nem tudok, de értelme se lenne, mert a kisfiam kb fél órát alszik délben) Nincs vmi illataroma, vagy népi bölcsesség ami meggátolja, hogy felébredjek, vagy hogy éjjel agyaljak a dolgaimon?
2010. nov. 17. 08:25
 1/5 Veca75 ***** válasza:

Szia,nem írtad h szoptatsz-e még és h mekkora gyerkőc.

Talán egy nagy esti séta,a babával vagy a pároddal,egy forró fürdő(aromás,nyugtató)és egy pohár langyos tej lefekvés elött.

És ami fontos felesleges hogy agyalj lefekvés elött,mert a dolgokat nem tudod éjjel elintézni.

Gondolj valami szépre,inkább ábrándozz egy kicsit,de ne gondolkozz!

Vannak homeopátiás szerek amiktől nem kábulsz,de legalább kipihened magad.

De elösször is neked kell rendet tenni a fejedben,megteremteni a nyugott alváshoz való feltételeket!A gondokat meg hagyd nappalra!

2010. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

terhes vagyok, így nem fürödhetek forró vízben...

nem szoptatok, 2 és fél éves a fiam :)

milyen aromák jók? milyen nyugtató hatású homeopátiás szerekre gondolsz?

2010. nov. 17. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most nagyon butának fogok tünni,de mért nem lehet forró vizbe fürdeni!

28 hetes kismama vagyok

2010. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert elindulhat a szülés...
2010. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, nálam is van ilyen, ha felébredek hajnal 3-4-kor és elkezdek valamin gondolkodni, akkor 20 percen belül észreveszem, hogy nem fogok elaludni... Ilyenkor van mellettem egy könyv, olvasok és attól szép lassan elfárad a szemem és elalszom. De van, amikor már nem tudok visszaaludni. Sajnos, az agyadat nehezen tudod kikapcsolni ilyenkor. Ha agyalsz valamin, próbálj meg valami teljesen másra, nyugtató dologra gondolni, lehet, hogy úgy összejön. Vagy próbáld ki az olvasást, csak az időigényes, kell egy kis idő, még lecsukódik a szemed:)
2010. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!