Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudom befizetni az...

Ha nem tudom befizetni az abortuszos csekket a műtét napjáig, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó, Te valamit nagyon nem értesz! Jézus nem azt mondta, hogy a házasságtörés nem bűn! Csak, hogy ne hajigáljunk köveket! Itt a legtöbben NEM ítélik el Kérdezőt, mint személyt, csak a cselekményt utasítják el, amit tenni készül.Senki nem akarja Kérdezőt megkövezni, épp ellenkezőleg:Úgy gondoljuk, hogy Ő alapvetően jó ember, aki sokkal többre méltó annál, mint hogy kétségbeesésében szörnyűséget tegyen. Ez nem vallási, hanem alapvető emberi jogi kérdés, azt mondani, hogy szerintem a magzat ember, de ezt nem akarom másokra erőltetni, kb. olyan, mint hogy szerintem a rasszizmus bűn, de ezt nem akarom a rasszistákra erőltetni. Az meg egy dolog, hogy néhány évtizede a törvény a magzatot nem tartja embernek, csak egy darab rongynak, de olyan is volt, amikor a zsidókat nem tekintette a törvény embernek...
2011. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha nem írkálnátok többet (legalábbis privátban ne!). Hétfőn megműtöttek. Köszönöm!
2011. nov. 26. 20:32
 63/71 anonim ***** válasza:
12%
- 1 magyar ember:S
2011. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
6%
És most jobb, úgy őszintén? Egy kicsit sem érzed sz@rul magad?
2011. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
6%
No persze ez költői kérdés volt, gondolom a válasz igen. Innentől a következő kérdés: Vajon miért? Úgy értem, ha sz@rul érzed magad, az miből következik?
2011. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Épp azért kértem, hogy szálljatok le rólam, mert van elég bajom!
2011. nov. 26. 22:09
 67/71 anonim ***** válasza:
6%
Ez az emberek véleménye:S Sajnos ezzel nem tudsz mit tenni... Mit vártál? Gratulálnak?
2011. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 Elsa ***** válasza:
11%

Az űr utána... az üresség érzése...

[link]

Az Úr vezessen téged megtérésre...................

..................................................

2011. nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 Elsa ***** válasza:
4%
(Nem kérek több értesítést sem.)
2011. nov. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
6%
De miért van épp elég bajod? Elvileg most megkönnyebbülést kéne érezned, és mást semmit, mert megszabadultál a problémádtól, és különben sem ember volt, csak egy szövetcsomó, nincs mit gyászolnod, ,nincs miért rosszul érezd magad... Ha esetleg mégsem így érzel, akkor el kéne gondolkodni rajta, hogy vajobón miért...
2011. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!