Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudom befizetni az...

Ha nem tudom befizetni az abortuszos csekket a műtét napjáig, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

Bírom ezt a sok okos embert. Annyira könnyű kimondani, hogy "ne tedd". Bezzeg ha te lennél ilyen helyzetben... Nem tudtok semmit. Én lennék a legboldogabb ember ha meg tudnám tartani. De az eszemre kell hallgatnom. Nélkülözzön a két gyerek? Egynek még hamarabb összekaparom pelenkára, tápszerre, gyümölcsre, zöldségre, ruhára. Kettőnek már nem olyan könnyű.

És mielőtt elkezdenétek vádaskodni, hogy védekezni kellett volna, stb, stb. Gyógyszert szedtem szoptatás mellett. És mégis terhes lettem.

Egyáltalán nem volt könnyű meghozni ezt a döntést.

Lehet gyilkosnak nevezni, meg akárminek. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit csinál. Ha az én lelkiismeretem nem fogja bírni, akkor az enyém nem fogja bírni, nem másé. Nem másnak kell feldolgozni, hanem nekem.

És amúgy szerintem kicsit eltértünk már a kérdéstől. Mivel arra választ érdemben nem kaptam, így én itt a témát befejezettnek tekintem.

2011. nov. 11. 14:44
 12/71 anonim ***** válasza:
3%
Figyelj, senki nem akar bántani. Érthető, hogy Te most így érzed, de hidd el nem akarunk. Az, hogy az abortuszt bűnnek tartjuk, nem azt jelenti, hogy Téged rossz embernek! Külön kell venni a kettőt! De épp azért, mert Te nem vagy rossz ember, légy méltó saját magadhoz, ne tegyél olyat, ami Hozzád méltatlan. Te egy nagyon ügyes, és erős nő vagy, csak most kétségbe vagy esve. De bízz magadban , ás abban hogy túl leszel a nehézségeken! Senki nem vádol Téged, hogy a Te hibád lenne, sajnos ilyen előfordul, hogy valaki a tabletta ellenére is úgy marad. De talán ez sorsszerű, és el kéne fogadni... Te magad mondtad, hogy igazából a lelked mélyén szeretnéd. Én azt mondom Neked: MINDIG az a helyes, amit a szíve súg az embernek. Nézd, megakadályozni nem tudunk, és sajnos a narancsos úthenger sem terjed odáig, hogy fellépjenek ez ellen, mert a társadalom morális állapota jelenleg olyan, hogy ezzel szavazatokat lehet veszíteni. De gondold át , még az utolsó pillanatban is meggondolhatod magad. De ha mégis megteszed, és majd éjszakánként rémálmaid lesznek, melyben a Pici fogja számon kérni Rajtad, hogy miért nem adtad meg Neki az esélyt az életre, amikor sírógörcsöt kapsz majd néha teljesen váratlanul, amikor esetleg ne adj' Isten nem fog összejönni a kistesó pedig már tervezett lenne, jusson eszedbe, hogy itt páran megpróbáltunk lebeszélni, és nem azért mert rohadt szemétládák lennénk, és lelki terroristák, mint a feministák szerint. És légyszi gondold meg az örökbe adást is, ha TÉNYLEG nélkülözne.(De az is jobb, mint ha megölöd.) Elhiszem, hogy az is nehéz lelkileg. De az könnyebb, hogy öltél? Salamon király, és a két asszony történetét javaslom átgondolásra Neked, függetlenül attól, hogy vallásos vagy-e, tudod, amikor odavittek a király elé két nőt, meg egy gyereket, mindkettő azt állította, hogy az övé, és azé lett, aki elkezdett tiltakozni, amikor a király ketté akarta vágatni, mert inkább legyen a másiké, mint hogy megöljék... Nem hiszem, hogy hozzá tudnék még tenni, minden jót kívánok Neked, hidd el nem akarunk Téged bántani.
2011. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
90%
A kerdezo egy kerdest tett fel! Senki nem arra valaszolt. Nem kivancsi a ti hegyibeszedetekre. Egyebkent en tisztellek, hogy logikusan hozod meg a dontest, nem pedig "majd lesz valahogy" alapon. Remelem, azota kaptal valahol valaszt a kerdesedre.
2011. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
17%
Jól van kedves pszichikai bűnsegéd utolsó, majd amikor valaki olyan kérdést ír ki, hogy ki tud ajánlani egy jó bérgyilkost a szomszédja ellen, akkor is válaszolj "érdemben" a kérdésre.
2011. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim válasza:
96%
Ne hallgass senkire, ezt neked kell eldöntened. A te életed nem élheti más. Nekem négy gyermekem van és volt egy abortuszom. Mert akkor az volt a legjobb megoldás és nem volt más lehetőség. Minden jót neked.
2011. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
17%

http://www.youtube.com/watch?v=CjrgGvOuSMo


Jéghideg a vas

A lábamhoz ér

Olyan nedves a padló

Ahogy folyik a vér


Ez az elsõ perc

Hogy itt vagyok


Mama, te félsz

Még nem tudom, miért

Hát nem azért jöttünk

Hogy boldogan éljünk

Nyílik az ajtó

Ki ez az ember

Mit akar tõlem

Mama, hova visz engem


Tényleg ennyi lenne egy élet

Mama, miért hagyod, hidd el

É n szeretlek téged

Miért nem megyünk

Együtt az úton

Ha megölsz nem lesz könnyebb

Azt hiszed, hogy még nem élek

Pedig, ha tudnád

Hogy mindent látok

Mindent érzek

Miért nem megyünk együtt az úton

Azzal, hogy megölsz, nem lesz könnyebb


Mama, te félsz

Most már tudom, hogy miért

Mert meg akarsz ölni

Te így akarsz élni

Ez egy õrült világ

Ahol az anya a fiát

Eldobja magától

Kitépi magából


Kérlek, ne ölj meg

Ez az elsõ perc, hogy itt vagyok

2011. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
96%
En ertelek. Bar a valaszt az eredeti kerdesedre en sem tudom, de meglepett az ossznepi tamadas, amit kaptal. Kitartas, csak okosan!
2011. nov. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó, Te hülye vagy, már bocsi. Senki semmiféle támadást nem intézett Kérdező ellen, tanulj meg szöveget értelmezni. Mi itt páran , akik le akartuk/akarjuk Kérdezőt beszélni, nem azért akarjuk, mert Kérdezőt, mint személyt akarjuk bántani, épp ellenkezőleg úgy gondoljuk, hogy Kérdező sokkal többre méltó ennél, csak bíznia kéne abban, hogy meg fogja tudni a problémákat oldani. És értjük, hogy nehéz helyzetben van. Csak úgy gondoljuk, hogy nem ez a megoldás.
2011. nov. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim válasza:
94%
Ne hallgass senkire se abban h a babát megtartod vagy sem, te döntésed, te tudod hogy mennyire tudod eltartani őt/őket. Ha majd azt írja valamelyik is h segít eltartani... ami úgyse lesz, támogatom. ezt mellesleg a dokitól kéne szerintem legközelebb megkérdezni. szerintem nyilván azt mondták volna h vagy részlet.. vagy h később. persze ez csak egy feltevés.
2011. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
2%

"Ha majd azt írja valamelyik is h segít eltartani..."


Ezt lehetne mondani a csecsemőgyilkosságra is, csak ez korábban van.

2011. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!