Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülö szobára külön táskába...

Szülö szobára külön táskába kell csomagolni? Ha igen mit szoktak? Ami nagyon fontos és kellhet?

Figyelt kérdés
34-hetes KM
2009. máj. 8. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom, hogy egy kis mentes ásványvíz, szőlőcukor, törülköző, eldobható bugyi+tena betét. De szerintem kórháza válogatja, vagy nem tudom, már én is próbálok érdeklődni.


26hetes kismami

2009. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell külön csomagolni, de praktikus úgy,hogy egy helyen legyen, ami ott kell. Először is vécé papír, tusfürdő, törölköző, ásványvíz, szőlőcukor, hálóing, papucs, betét, bugyi, fényképezőgép.

2 gyermekes anyuka

2009. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hálóing vagy valami kényelmes, szülésre alkalmas ruha.

Köntös, papucs, ha sétálgatni kell.

Fakultatív: Homeopátiás bogyók, cd, fényképező, kamera, hajgumi.

Terhesgondozásos kiskönyv, egyéb leletek.

Egyelőre ennyi jut eszembe az előttem szóló felsorolásán kívül.

2009. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!És ugy is jó ha egy táskában van minden cuccom?nem külön-külön?
2009. máj. 8. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én külön csomagoltam, úgy praktikusabb. Attól még lehet egy nagy táskában minden, de külön szatyorban.

Sőt én még a pici ruháit is külön szatyorba raktam, mert az Istvánba egyből a saját ruháit adták rá.

Így a páromnak nem kellett feltúrni mindent :)

2009. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!