Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok. Mit...

Pinky1981 kérdése:

36 hetes terhes vagyok. Mit pakoljak be a szülésre a táskába?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerinem vigyél magaddal, 2mellt. vigyél 2 háloinget, én eldobhatos bugyit vedtem, paucsot zoknit, nehogy megfázz, mellszivot, textil pelust 2db-ot. tisztálkodo szert! szerintem ennyit ha vmi eszembe jut potolok! Sok sikert nektek!!! Szia.
2008. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia

Mi is 36 hetesek vagyunk és pont most beszéltük a párommal,hogy összekéne pakolni a kórházi csomagot,de azért mert a dokim szerint hamarabb jön a kisfiam.Holnap kell mennem NST-re és nem szeretnék kapkodva összepakolni ha véletlenül azt mondaná reggel,hogy be kell feküdni ezért ma szépen nyugodtan megcsináljuk.

Ha úgy érzed és az orvos szerint is ráér még akkor nem szükséges pakolászni.

További jó babavárást és kitartás!!!

2008. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még betétet is rakjál, Tena, vagy Alway-s éjszakai legyen. Melltartóbetét is jó lenne, meg valami kényelmes ruha. Én pl. nem éreztem jól magam a kórházi hálóingben, de a saját pizsimben sem egész nap, így nappal egy póló és vékony szabadidőnadrág volt rajtam. Nem szóltak érte. Papucs, törölköző, stb. amit máshová is elvinnél ha ottalszol.

De gondolom, ha valami még kellene, a férjed be tudja vinni.

És legyen ott a terhes kiskönyved, házassági anyakönyvi kivonat.

2008. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elsö vagyok! nekem megfordult az is a fejemben, 33hetesen ,hogy elkezdek pakolni. csak mert izgatott voltam .meg ilyenek. rá 4napra megszületett a babám, és a párom hozta be nekem a cuccokat mert elhalasztottam késöbbre! Csak jobol mondom! Sziasztok
2008. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok: a szüléskor innivalóra, egy kis energiát adó szőlőcukorra lehet szükséged, papucsra, a hálóinget nekem kórházit adtak. Az előző felsorolás már a kórházban tartózkodáskor lesz szükséges.

Szerintem pakolj be hamarosan, úgy nyugodtabb leszel.

2008. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem ezek voltak a táskámban:

fogkefe, fogkrém, tusfürdő, sampon, balzsam, hajkefe, hajgumi, 3 hálóing (kevés volt az 5 napra), eldobható bugyi, köntös, zokni, egy tusolós és egy sima papucs, melltartó (szopis nagy) melltartóbetét, kézkrém, szőlőzsír, könyv, telefontöltő, toll, nedves törlőkendő, domestos kendő, wc ülőke papír, wc papír (jó sok kell), pzs, mellszívó, a fertőtlenítéshez tál és hidegfertőtlenítő, személyes papírok, törölköző (3, egy külön a mellnek, egy külön az alsó szakaszra), 3 féle betét (tena extra, nagyméretű éjszakai)... asszem ennyi.

Nekem császár volt ezért a sampont-balzsamot nem használtam és a wc-t sem jutott eszembe sem fertőtleníteni sem letakarni. Folyásom sem volt olyan erős ezért kevesebb betét is elég volt és törölköző sem kellett annyi. Nyáron szültem, most biztos vinnék magammal melegebb ruhát, pulcsit, esetleg plédet.

2008. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és mivel gyötrelmesen ment a szopi vinnék valami jó mellbimbó-ápoló krémet, amit nem kell lemosni.
2008. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2008. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Könnyű szülést kívánok mindenkinek !
2008. dec. 29. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!