Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes össze csomagolni a kórházi cuccokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most vagyok 29 hetes.

na meg mikor kezdjem el kimosni a kis ruhákat


2010. okt. 4. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én olyan 30-32 hét között mostam, vasalgattam.Összepakolni 36 hetesen pakoltam.Rá 4 napra mentem szülni.Jól kicentiztem.:))
2010. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már összepakolhatsz! Még ne érkezzen meg, de jobb a biztonság. Sose lehet tudni.... A kis ruhákat ráérsz egy két hónap múlva mosni, vasalni, hogy tiszták maradjanak!
2010. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát azt tényleg jól ki centizted! :)
2010. okt. 4. 10:56
 4/13 anonim ***** válasza:

Hahó.

Húú most ez egy jó kérdés ,engem is fognak érdekelni a válaszok.Első terhességem 29. hetében járok de mindig attól félek hogy valami majd lemarad,most jött meg a táskaszett amibe majd beviszem a cuccokat,ma rendeltem meg a szoptatós hálóinget,szerdán megyek dokihoz most csinál méhszájvizsgálatot és nagyon de nagyon remélem hogy még nem nyílik ,hisz még olyan sok mindent kell itthon csinálnom,mondjuk a kis rucikat kimosni,a babaszobát berendezni,tudod nem vagyok egy kapkodós fajta:-) Én most nem tudtam neked értelmes választ adni csak azért írtam hogy tudd nem vagy egyedül ezzel a kérdéssel:-DDD Boldog babavárást:-)

2010. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van, elég 36 hetesen összekészíteni a cuccokat. Tapasztalatból mondom, hogy kétfelé csomagolj, egy kisebb táskát a szülőszobára és egy másikat azoknak a dolgoknak, amire csak a kórteremben lesz már szükséged. Én a 37 hét után mindenhova vittem magammal a szülőszobai táskámat, bent volt a csomagtartóban, biztos ami biztos, sokat jártunk autóval akkoriban.
2010. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy a 34. hét körül összeraktam a cuccokat az egyik szekrényemben, egy polcra. Így ne állt hetekig a táskában, de ott gyűjtögettem szépen. Mindig hozzáraktam valamit. Így ha idejekorán kellett volna menni, egy pillanat alatt be tudtuk volna egy táskába. Így ha Apára maradt volna, akkor is képes lett volna rá. (amúgy nem is tudom....))

És jó volt átnézni. Táskába konkrétan csak 38 hetesen raktam. De még így is volt 3 hetem.

És tényleg kétfelé pakolj, egy a szülőszobás, egy a gyermekágyas tatyó.

2010. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok,és összepakoltam(még vannak hiányosságok)a kórházi pakkom nagy részét.Nekem biztonságérzetet ad,és nem kér enni sem :) Mivel ő kistesó,az ő cuccai megvannak,a ruhákat már mosogatom,vasalgatom,a hordozó és babakocsi huzat még nincs kimosva,de mostmár minden hétvégére van betáblázva valami "dolog"! :)
2010. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én szintén inkább a válaszokra lennék kíváncsi, mert én is első babás vagyok, láttam többen írtátok, hogy kétfele kell pakolni, szülőszoba és gyermekágyas osztály, na de melyikbe mit? Köszi előre is!
2010. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Akkor csak en vagyok/voltam türelmetlen? :-)))))

A babocuccai mar 1honapja kesz.

Korhazi csomagot is kb. akkor raktam össze.

Babakocsit, hordozot stb. aug.ban kaptuk, hasznaltan, le-kimostam, letakartam, az is kesz.

Bar jol tettem, mert multheten kinyiltam es szigoruan feküdnöm kell!

35h kismama

Kellemes babavarast, babazast mindenkinek.

2010. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szülőszoba:

Hálóing, amiben szülni szeretnél. (nekem nem adtak kórházit)

papucs

kis törölköző

innivaló, ennivaló (keksz, vagy hasonló)

ha megszületett a baba:

egy tiszta hálóing

bugyi,

betét


fényképező, kamera, telefon, ezek töltői


Gyermekágyas csomag:

a többi. ....

hálóingek, törölköző, újság, párna, köntös,

papucs, enni, inni való

a babának a Szeni Imrében Pelust, és popsikrémet kellett csak vinni, ruhát nem.

Vittem még neki egy kis plédet, meg kis sapkát.


Gondolom ezer dolgot kihagytam, majd a többiek kiegészítik.

2010. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!