Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a terhességük elejétől...

Akik a terhességük elejétől nem dolgoztak, mi volt az oka? Mi volt a munkátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 10:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
1 héttel az előtt fogant a baba, hogy kirúgtak létszámleépítés miatt, mikor megtudtam, hogy terhes voltam, már a kirúgáskor, akkor visszavettek, de nem akartam kiszúrni egy másik kollégával, hogy elküldjék helyettem, így inkább elmentem táppénzre.
2011. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
fertőzésveszély miatt. (nővér - intenzív osztály.)
2011. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szalagvezető vagyok , "voltam" varrodában. Sok stressz, cipekedés és állandó tulóra miatt nem dolgozom 6-ik héttöl.

És féltem mert sikertelen lombikok után sikerült spontán.

2011. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Lombik terhesség, 6 hetesen vérezgetés, plusz 8 évvel a terhesség előtt egy agyi trombózis miatt az összes orvosom táppénzt javasolt, én pedig nem ellenkeztem.
2011. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12. héttől vagyok táppénzen. Ülőmunkát végeztem & az állítólag ártalmas a babára nézve, illetve veszélyes anyagokkal dolgoztam.
2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
szia! Én a 7.héttől vagyok táppénzen, hematómám volt, ezért hetekig feküdnöm kellett! Utána már mondta az orvos, h ne menjek vissza, ha nem akarok, mert jobb az, ha vigyázok magamra. Egyébként területi képviselő vagyok. Nem is nagyon bántam, h nem kell egész nap autóban ülni!
2011. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szia 6hetesen mentem álományba volt egy vetélésem már pék vagyok állandó éjszakás kánikula emelgetés
2011. nov. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Atroposz ***** válasza:
16. héttől nem dolgozok,időseket ápoltam idősek otthonában.
2011. nov. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14. héttől mentem táppénzre. Pénztárosként dolgoztam egy multinál. 8 órán keresztül ültem 2- szer 5 perc szünetet kaptam ez idő alatt. Munkakezdés előtt ettem, aztán csak amikor letelt a 8 órás műszak. Ezt még annak is nehéz kibírni aki nem terhes. Estére mindig keményedtem görcsöltem így kiírt a dokim.
2011. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Anyu a 20. héttől nem dolgozott, amikor terhes volt velem. MÁV-nál fuvardíjszámfejtő, 12 órás műszakokban dolgozott, ment éjszakára is de nem emiatt írták ki félidőben, hanem a nyitott méhszáj miatt intette pihenésre a doki (én csodálkozom, miért nem varrták össze, régen azt csinálták). Mondjuk otthon meg ablakot pucolt billegő székre állva, takarított egész nap az anyósa után, bevásárolni járt a jeges úton a téli fagyban, seggre is esett, főzött, cipekedett, senki nem segített neki, csak apám, amikor otthon volt. De így is túlhordott 2 és fél héttel. :) Tudom, ez már régen volt és nem is a terhesség legelejétől, de gondoltam leírom.
2011. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!