Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik menstruáltak terhességük...

Akik menstruáltak terhességük idején ugyan olyan volt, vagy más? Vannak hasonló kérdések, olvastam is de nem derült ki belőle az amit én szeretnék tudni!

Figyelt kérdés

ma megjött de nagyon fura az egész!

barnázással indult,délben már piros vérzés is volt de nincs görcs!általában az első pár napom fájdalmas a menszi idején most viszont semmi!


2010. aug. 17. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nállam mennyiségre, s hosszra úgyanannyi volt....csak annyiban volt már hogy iszonyatosan görcsöltem, deréktól lefele mindenem fájt... a miután elmúlt is többször jelentkezett ez a fájdalom/görcs s így gondoltam hogy valami bajom van , s elterveztem hogyha újra megjön, elmúlik megyek a nődokihoz ... erre nem jött meg.

Mondjuk ez ritka ám, nem hinném hogy terhes lehetsz.

37 hetes kismama

Nem tudom mennyit segitettem.

2010. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2010. aug. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!